Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:31 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI ME DEFEKT DHE PA DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 20:10 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

BMW 320d FACELIFT SPORTLINE AUTOMATIK 8g VITI 2017

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:09 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Fushë Kosovë

OPEL INSIGNIA B 2.0 CDTI AUTOMATIK GRAND SPORT RKS 2018

15 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 280  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes ML 280 CDI.➡️i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet Kombi Mercedes.➡️i sapo ardhur nga ��������

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet .Kombi -Mercedes-Vito.+38343884215

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes A-class180 Cdi.1.8. I sapo ardhur nga ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes-Benz ML 320.i sapo ardhur nga jashtë.

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Vito 220 Pa dogan

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel Corsa 1.7 dti rks shitet ndrrihet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fushë Kosovë

SHES MERCEDES 250 DISEL RKS 10 MUJ

2 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:31 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN ME DEFEKT PA DOGAN

17 888 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Benz

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 20:48 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Fushë Kosovë

SETRA 315 HDH

20 000 EUR

13 Pri 13:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Mercedes e220 2016

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 23:51 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Fushë Kosovë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
12 Pri 15:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Fushë Kosovë

AUTOMATIK B Class 180

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 11:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

Shitet Mercedes Citan 111 Dieswl

11 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 11:10 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Fushë Kosovë

Mercedes c250 4matic

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 10:04 Vetura  ·  Fushë Kosovë

blej kerre te aksidentuara

10 Pri 23:48 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Bmw Seria 5, Mercedes e class

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
09 Pri 11:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES VITO CDI ~ TRANSPORTER

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 11:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

�� MERCEDES SPRINTER MAXI - 2017 ��

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 11:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

VITO 111 CDI ~ TRANSPORTER

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 11:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

MERCEDES VITO 109 CDI - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 10:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Fushë Kosovë

�� SPRINTER | CH | 2004 | ME DOGANE��

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 23:53 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

05 Pri 23:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

VW POLO 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 12:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Fushë Kosovë

Mercedes C320 AVANGARDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 05:35 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fushë Kosovë

Mercedes E300 2019 PA DOGAN NGA ��������

Viti: 2019
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
02 Pri 00:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Fushë Kosovë

W212 E250 204ps 2010

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 21:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  GPS pajisje  ·  Fushë Kosovë

Navi Mercedes E Class 2007

100 EUR

29 Mar 22:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Fushë Kosovë

Mercedes Benz

45 EUR Price Reduced

29 Mar 09:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

mercedes c220

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 23:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Fushë Kosovë

Mercedes C320 AVANGARDE

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 21:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat shitet ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Fushë Kosovë

SHES MERCEDES E250 DISEL RKS 1 VIT

2 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
25 Mar 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat tdi 1.6 pa dogan shitet ndrrohet

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • mercedes në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • mercedes në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • mercedes në kategorinë Makina
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | CLA-Class
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLC-Class
  • Mercedes në kategorinë Vetura | Renault | Clio
  • mercedes në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | S 250 | S-Class
  • mercedes në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • mercedes në kategorinë Makina
  • mercedes në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione