Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw t4 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Mitrovicë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw t4 , kategori , ose vendndodhje Mitrovicë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw t4 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
25 Shk 11:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 146  ·  Mitrovicë

BLEJM VETURA. 043 547 987

4 500 EUR

19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

29 Jan 23:33 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Mitrovicë

SHITET NDRROHET DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO +38349439478

4 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo

3 EUR

18 Dhj 10:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

15 Dhj 20:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

06 Dhj 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
03 Dhj 23:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekt

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 13:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Polo 1.9 diesel SDI Pa Dogan.

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

18 Nën 20:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

04 Nën 21:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Mitrovicë

Shitet suzuki vitara PJES PJES te interesuarit te kontaktojn

9 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Tet 17:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Mitrovicë

Shes golf 2

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 09:39 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet bicileta e firmes Fischer - German

50 EUR

24 Korr 12:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Mitrovicë

Vw t4 11vende

5 500 EUR

10 Korr 08:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Qer 09:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Pikap caddy

750 EUR Price Reduced

15 Maj 23:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Mitrovicë

Pjese për audi A4

1 EUR

Online
27 Mar 20:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 14:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Mitrovicë

Shitet T4 VW. 2.4 disel ne gjendje te mir. RKS

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 13:30 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Shk 09:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e 220

5 EUR

13 Shk 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

13 Jan 11:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

SHES CADDY 2011 ME DOGAN TE PAGUAR

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 00:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes e clas 220

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Nën 19:56 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Mitrovicë

Citroen C3

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 00:14 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 15:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Mitrovicë

VW T4 2.5 2001

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 23:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Mitrovicë

VW T4 2.5 2001

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Tet 23:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Mitrovicë

Shes Kombin Vw t4 2.5 2001

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 21:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Mitrovicë

Shes vw t2 t3 t4

22 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 12:17 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Mitrovicë

Shitet/Ndrrohet OpelFrontera 2.2Dti

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Mitrovicë

Shitet vw kombi t4. 9 udhtarë

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Mitrovicë

Shitet kombi urgjent

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 19:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Mitrovicë

Vw kombi t4 1.9Tdi

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shitet Golf 5

5 500 EUR

25 Sht 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Shitet Caddy 1.9 TDI me Clim 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw t4 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione