Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 09:25
Linku:
Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Pejë

Shitet

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 07:04
Linku:
Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Mercedes sprinter 213 cdi

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

Sot 06:02 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

SHITE SHPEJT▶️(BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)

Shitësit të Besuar
Sot 06:02 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 06:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  400  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Pejë

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 05:55 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Pejë

shtet taurani 2011

5 700 EUR

Sot 03:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Alufelge Vw

300 EUR Price Reduced

Sot 03:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 7.5 GTD

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:15 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Pejë

Ford Rogner 2.5 TD Viti Prodhimit 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 03:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

SHITET PASSAT

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 03:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.6 TDI 2014 Automatik

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:08 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Goma Offroad

800 EUR

Sot 01:53 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Pejë

Audi A6

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf. 7. 2.o. AUTOMATIK

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:40 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pirrungritës  ·  Pejë

POMPA HIDROLIKE

Sot 01:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

SHITEN AKSAT PER NGARKUS

Sot 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Volkswagen Passat R-Line 2,0 TDI DSG-Automatik

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Tiguan 2.0 tdi HIGHLINE 4 MOTION

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Tiguan

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  BMW  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Bmw F800S Abs me dogan

Dje 23:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Shes passatin b7 automatik dsg 1.6 ne gjendje perfekte

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Vetura  ·  Ssangyong  ·  Korando  ·  Pejë

Sangyong

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf / 7. 2.0. Dsg

13 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:27 Vetura  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Pejë

minjaq per landrover

250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Pejë

Shisha

25 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione