Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Buggy - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Buggy , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Buggy Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 08:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Gjilan

Branik para Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Maj 07:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Maj 07:56 Vetura  ·  Nissan  ·  Kubistar  ·  Gjilan

Branik para nissan kubistar e ahum pjes ndryshme

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Gjilan

Branik para e pjes ndryshme per kangoo

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 07:42 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Branik Para Opel.Combo zafira corsa astra

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
21 Maj 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik mbrapa i gjone Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 15:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet buggy

1 600 EUR

17 Maj 13:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Can Am  ·  Outlander  ·  Skenderaj

VW UP 2016 90mi km Ndrrim Me Motorr

29 Pri 09:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:06 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:02 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 08:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mas per Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Pri 08:19 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Branik para Seat Ibiza kemi mbi 200 lloje branika

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Pri 08:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Branik para Mercedes Sprinter

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Gjilan

Branik Mbrapa Audi SQ5

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Pri 08:16 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Gjilan

Branik para Renault Kadjar

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 07:33 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Branik Para Opel Zafira corsa astra combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Pri 07:23 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Branik Para Range Rover Evoque

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Pri 03:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shitet Buggy 150cc

24 Tet 08:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet buggy 250cc

2 500 EUR

13 Jan 21:09 Vetura  ·  Subaru  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Buggy me doganë!

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 00:43 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Shes dhe ndrroj Buggy Automatak 300cc

3 600 EUR

05 Qer 18:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

buggy 1000 Kubik

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 23:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Buggy  ·  Drenas

SHITET BUGGY

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Mar 22:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kawasaki  ·  ZX  ·  Mitrovicë

buggy

2 500 EUR

Viti: 2007
09 Mar 06:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

buggy 1.9 tdi i thjesht

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 20:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

Shitet Jetta Hybrid

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 04:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Kawasaki  ·  ZX  ·  Mitrovicë

Shitet buggy (boj edhe ndrrim)

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
11 Qer 21:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Të tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet Buggy Ligier Be UP

1 270 EUR

Viti: 2006
19 Maj 14:44 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  SYM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Buggy SYM I Doganuar

Viti: 2009
17 Gush 12:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Kawasaki  ·  Ninja  ·  Prishtinë

Shitet Kawasaki ZX-6R ( zx6r )

3 500 EUR

Viti: 2008
11 Qer 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 09:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

buggy 1.9TDI

3 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 16:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

shitet buggy

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 12:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Terren/Offroad  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Buggy

Viti: 2014
02 Shk 14:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

buggy

5 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 00:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Burim

ATV- PGO Buggy

1 500 EUR

Viti: 2008
02 Tet 19:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  PGO  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Pgo buggy

1 800 EUR

Viti: 2008
03 Mar 11:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Buggy  ·  Rahovec

VW Buggy -97

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Buggy | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione