Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tiguan 2008 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tiguan 2008 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tiguan 2008 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 08.01.2026

10 499 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT 1.9 T(DI) AUTOMATIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Deçan

shitet vetura fox 1.4 disel rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Maj 19:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 sdi rks 7 muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 12:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 320  ·  Vushtrri

MERCEDES ML 320 4 MATIC AUTOMATIK 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 08:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Therandë

GOLF 4 1.9 TD(i) 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 08:18 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 13:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2008 nga CH -PA DOGAN-

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 10:46 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2008 nga CH (Pa dogane)

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 18:56 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

SHITET & NDRROHET TOYOTA 4RUNNER

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK����

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
03 Maj 17:15 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Prishtinë

Suzuki SX4 1.6B 4x4 manual

5 800 EUR

28 Pri 18:22 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki vitara 1.6B 4X4

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Pri 08:14 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Gjilan

Opel zafira

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 09:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

Shitet Tiguan 2.0 TDI Automatic 4Motion

12 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 11:22 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Therandë

BMW X5 3.0D AUTOMATIK��

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 09:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Prishtinë

SHITET YAMAHA X MAX 300cc GJENDJE PERFEKTE ME DOGAN

3 900 EUR

15 Pri 14:05 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Shitet Tiguan 2.0T 200ps

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 10:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

Shitet Tiguan 2.0 TDI 2008 Automatic 4Motion

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 07:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 Viti 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:21 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Fushë Kosovë

Bmw X6 35xDrive Facelift Full Ekstra RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 01:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

Tiguan

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
13 Mar 08:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

Shitet Tiguan 2.0 TDI 2008 Automatic

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Mar 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

6500 euro Shitet Tiguan 2.0 D

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
09 Mar 08:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Mitrovicë

Shitet Tiguan 2.0 TDI Viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 23:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

Tiguan ndrim

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
07 Mar 02:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

6400

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
07 Mar 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

+37745484012

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
06 Mar 12:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  ID.4  ·  Gjilan

Shes

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 21:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

+37745484012

5 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
29 Shk 22:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjilan

TIGUAN AUTOMATIK

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 15:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Branik per Tiguan 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tiguan 2008 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione