Kombi sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 00:19 ,

Blejme vetura urgjent gjithe kosoven

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:17 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 00:17 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ 500 deri 1500 euro

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:27 ,

T4 2.4 rks 96

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:25 ,

T4 me 5 ulse 2.5 Tdi me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:24 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 ,

T5 2004 1.9 tdi me 146 km. Ch

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:22 ,

MERCEDES SPRINTER 313 CDI Automatik RKS i skaduar

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:59 ,

T4 2.5 tdi 2001 5 ulse me dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:12 ,

Mercedes Vito 2.2 115 Cdi Rks 3 Muj Klim 2004 ����

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:47 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi me dogan vp 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI nga Gjermonia viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:21 ,

Kamjonet sprinter 312 targa te huaja me dogan

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:10 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:10 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:25 ,

Renault Kangoo 1.5 DCI 80 Pa Dogan ��������

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 ,

Shitet kombi Mercedes Sprinter 413 cdi me 25 ulese

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:44 ,

Vw T4 1.9TD Viti 2000 me Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:07 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:07 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim MAXI Posa Ardhur ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:14 ,

GOLD 4 DIZEL TDI 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:38 ,

Shes kombi ose ndrohet sprinter 208d

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:09 ,

Shes Opel Kadet 1.6

490 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 13:44 ,

Mercedes Benz E220 AVANTGARDE 2010 BluEFFICIENCY

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 12:57 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:57 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:41 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Në fillim