Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 550

Sot 20:43 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Pri 19:44 ,

BMW 550D M-Paket xDrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 21:29 ,

Shitet Vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 23:08 ,

BMW 550 xDrive

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 11:28 ,

BMW 550 X Drive shes

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Jan 11:38 ,

Goma Dimrit Continental

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Jan 11:37 ,

Goma Dimrit

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 11:37 ,

Goma Dimrit Continental

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Jan 20:48 ,

Shitet shtilli

100 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 22:25 ,

Bmw 500 BLIND B 4

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 14:31 ,

Minibusi

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Nën 18:06 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Mar 00:58 ,

BMW M 550 d

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Dhj 00:28 ,

BMW 550

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 22:33 ,

Bmw

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Sht 09:32 ,

BMW

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 13:53 ,

BMW M 550 I X-drive

29 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
26 Mar 08:55 ,

BMW 530

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 21:38 ,

Kerkoj mjeshter te pllakaave me pervoj

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 23:17 ,

Dyer te hekurit per oborr

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Pri 00:12 ,

BMW

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 00:17 ,

dyr dhe dritare te plastikes te reja mundsi ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim