Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

audi a7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 302
Opel , 83
BMW , 63
Renault , 28
Ford , 21
Peugeot , 19
Citroën , 13
Hyundai , 9
Fiat , 8
Škoda , 8
Smart , 7
Seat , 6
Lancia , 5
Volvo , 5
Bentley , 3
Chrysler , 3
Daihatsu , 3
Suzuki , 3
Chevrolet , 2
Jeep , 2
Kia , 2
Porsche , 2
Ssangyong , 2
Toyota , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Cadillac , 1
Ferrari , 1
Lada , 1
Mazda , 1
MG , 1
Nissan , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe audi a7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj audi a7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:51 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:25 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:53 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 ,

Mercdes a class 2.0 disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:49 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:49 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:34 Shitorja ,

AUDI A7 3.0i E DOGANUAR RKS EXTRA E RUJT PA AS NI VREJTJE

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

OPEL Vectra 1.7 Dizell 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:05 Shitorja ,

Audi A7 3.0 TDI Quattro

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:53 ,

Caddy

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:46 ,

Opel frigo

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:55 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:55 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:53 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:53 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:53 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:08 ,

Audi A4 3.0 Automatic

1 234 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:28 ,

BLEJ GOLFA 5 DHE 6 PA DOGAN--- PER PJES

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 19:27 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:27 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:59 ,

Audi a7 3.0

34 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:08 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:06 ,

Mercedes C 220-CDI Automatik-Facelift 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:24 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:23 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

05 Korr 14:13 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 10:37 ,

Suzuki S-X4 1.6 benzin 4X4

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 09:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 09:01 ,

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Korr 08:55 ,

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 08:53 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 08:53 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj audi a7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • audi a7 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • Audi a7 në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • audi a7 në kategorinë Makina
  • audi a7 në kategorinë Vetura | Porsche
  • Audi a7 në kategorinë Vetura | Audi
  • audi a7 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 250 | C-Class
  • Audi A7 në kategorinë Vetura | Audi | RS3 | RS-modele
  • audi a7 në kategorinë Vetura | Audi | Q5
  • audi a7 në kategorinë Vetura | Tesla
  • Audi a7 në kategorinë Vetura | Audi | S-modele

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione