Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Fiat | 126

28 Qer 17:17 ,

Fiat

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 18:59 ,

Fiat 1.6 benzin/gas punon dy sistemet

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 23:12 ,

Fiat linea

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 20:33 ,

U Shitt Flm Merrjep

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:21 ,

FIAT 126 KIKIREZ 650 CC 1978

3 600 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Gush 22:21 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 21:38 ,

Shitet Fiat 126 (Kikirez) i vitit 86 OLDTIMER

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 10:49 ,

FIAT 126 (KIKIREZ)

4 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 17:16 ,

shes pikap 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 13:33 ,

Fiat punto sporting 1.2B

2 180 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 12:29 ,

Shitet Ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 22:42 ,

fiat punto 1.2 benxin

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 22:46 ,

fiat

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Tet 22:06 ,

Urgjent Fiat 126 benzin -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 22:24 ,

Shes Veturen

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 15:28 ,

Demontimin e ballansimin te gomave CORGHI italy

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Korr 16:30 ,

shitet

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Korr 20:58 ,

Baj ndrrim me vetur lopen me viq +kerrin

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Qer 20:34 ,

Shitet bochrer

2 000 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Pri 08:25 ,

fiat

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 12:42 ,

Shes fiat bravo dizel

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 22:58 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 16:57 ,

fiat

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Jan 14:29 ,

Fiat 126

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Jan 14:03 ,

Fiat 126

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Gush 18:16 ,

Fiat 1.9 dizel -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim