Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Audi Të gjitha në Skenderaj

RS-modele , 3
S-modele , 4
TT , 1
100 , 17
200 , 5
80 , 184
90 , 11
A1 , 4
A2 , 2
A3 , 57
A4 , 210
A5 , 12
A6 , 97
A7 , 17
A8 , 19
Coupé , 1
Q3 , 3
Q5 , 10
Q7 , 10
QUATTRO , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Skenderaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Audi | Skenderaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:12 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:59 Vetura , Skenderaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:31 Vetura , Skenderaj

Shes audi Q3 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Sht 22:45 Vetura , Skenderaj

Pjes Per Audi 80 Dizell Benzin

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Sht 18:40 Vetura , Skenderaj

Shitet Q7 3.0 TDI automatik 2007

4 950 EUR

13 Sht 20:36 Vetura , Skenderaj

Audi Q7 TDI quattro premium

23 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Gush 19:00 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI A4 2.5 KARAVAN AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 19:00 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI A4 2.5 KARAVAN AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Gush 19:00 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI A4 2.5 KARAVAN AUTOMATIK

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Gush 14:31 Vetura , Skenderaj

SHITET AUDI A4 2.5 KARAVAN 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Gush 20:49 Vetura , Skenderaj

Audi A4 2.7 Automatik

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:50 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A4 Dizell

1 900 EUR

24 Gush 16:16 Vetura , Skenderaj

Audi a3 tdi 2.0 dizel Rks

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Gush 08:26 Vetura , Skenderaj

Audi 80 motorr bllokun RKS

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:39 Vetura , Skenderaj

Audi A6 2.0 TDI S-Line

42 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 20:10 Vetura , Skenderaj

Shitet audi a4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 08:01 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.7 TDI 2006

2 500 EUR

20 Gush 13:48 Vetura , Skenderaj

Skenderaj

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Gush 15:09 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.7 TDI vp2006 euro 4

2 550 EUR

13 Gush 18:02 Vetura , Skenderaj

Audi A4 B8 2.0TDI Origjina ���� Me 150k te kaluara

11 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 19:22 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 18:42 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 13:47 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:44 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 08:42 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 08:18 Vetura , Skenderaj

Shitet audi a4 vp 2006

1 880 EUR

07 Gush 08:52 Vetura , Skenderaj

Audi a7 3.0 ultra 2015 Matrix super gjendje

25 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 02:24 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 12:40 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 11:01 Vetura , Skenderaj

Veturë në shitje Audi A 7 MATRIX

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 22:38 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura Audi A-7 3.0 MATRIX 2015

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 14:50 Vetura , Skenderaj

Audi A4 gjendje perfekte turbo

2 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Gush 09:17 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura AUDI -A-7 MATRIX 2015

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 22:40 Vetura , Skenderaj

Shitet Vetura SUPER LUKSOZE AUDI A-7 MATRIX

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 13:12 Vetura , Skenderaj

Shitet audi a4 vp 2006 pa dogan

1 950 EUR

01 Gush 19:37 Vetura , Skenderaj

Shitet audi a4

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Korr 20:12 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A4 vp 2007

1 999 EUR

31 Korr 13:52 Vetura , Skenderaj

shitet audi a4

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 14:03 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 12:38 Vetura , Skenderaj

shitet

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Korr 18:43 Vetura , Skenderaj

Shes Audi Q3

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Korr 07:05 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A4 dizell vp 2007

2 150 EUR Price Reduced

16 Korr 15:37 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A4 2.0 TDI vp 2009 pa dogan

3 350 EUR

13 Korr 09:43 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A8 4.2 v8 dizell vp 2012 pa dogan

2 222 EUR

10 Korr 09:07 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A3 2.0 TDI DSG automatik

2 400 EUR

08 Korr 22:25 Vetura , Skenderaj

Dyr per garazh

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 08:37 Vetura , Skenderaj

audi a6 4.2 benzin

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 23:26 Vetura , Skenderaj

audi

850 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 01:57 Vetura , Skenderaj

Shitet audi A6 2.0 TDI automatik vp 2012

2 250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Audi | Skenderaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione