Pejë | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 9
B-Max , 1
Bronco , 2
Capri , 2
C-Max , 8
Courier , 32
Crown , 2
Escape , 2
Escort , 54
Explorer , 7
F 150 , 1
F 250 , 1
F 350 , 2
Fiesta , 99
Focus , 98
Fusion , 1
Galaxy , 19
Ka , 45
Kuga , 13
Maverick , 8
Mondeo , 99
Mustang , 1
Orion , 3
Puma , 1
Ranger , 44
Scorpio , 2
Sierra , 4
S-Max , 4
Sportka , 1
Tourneo , 1
Transit , 103

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:12 ,

Ford Kuga

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:01 ,

Ford

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:37 ,

FORD FIESTA "AUTOMATIK"

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:08 ,

Ford fiesta

3 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 ,

Ford mondeo Shitet ose ndrrohet

850 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

I SHITUR ��������

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:48 ,

IVECO DAILY 2007 2.3 D MANUAL 17 ULSE ONO

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 18:47 ,

Shitet bojm ndrrim 1.8 benzin rks

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 15:36 ,

Ford Rogner 2.5 Dizel Viti Prodhimit 31.03.2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 23:17 ,

Ford Ranger

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 18:08 ,

Blej Vetura Pa Dogan Rks Ose Defekt Aksident e tj

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 16:50 ,

Ford c max

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:47 ,

FORD TRANSIT, REGJ. PARË NË JANAR Viber&What+4915782824797

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 09:50 ,

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:23 ,

Shitet Ford

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 15:02 ,

123456789

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 11:57 ,

123456789

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 17:11 ,

Ford Transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Pri 20:02 ,

TIMON PËR FORD FOCUS ME AIRBAG

55 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 10:59 ,

Ford Transit, viti 2004

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 15:47 ,

Ford ranger

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 00:36 ,

Ford Kuga 2.0 4x4 automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 00:20 ,

Ford mustang

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Mar 15:01 ,

Ford Ranger 2.5TD gjendje perfekte

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 11:54 ,

Gjip ford amerikan 2001 rks 1 vit ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 09:10 ,

Ford KUGA 2.0 TDCI Titanium

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:59 ,

Ford Kuga

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Mar 08:52 ,

Ford Ranger 2,5 TDCi me 143 PS

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 06:03 ,

Kamionet Nga CH Ka Ardhun 10.12.2020

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Mar 14:19 ,

Ford Focus 2010 1.6 Benzin

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Mar 10:34 ,

Shitet vetura!

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 19:33 ,

Ford ranger

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Mar 08:58 ,

FORD GALAXY DTCI 2.O

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 22:04 ,

Shes

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 21:55 ,

Ford Fiesta 1.4 Cdi 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 21:54 ,

Ford Fiesta 1.4 CDI 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Shk 09:47 ,

Shitet Fordi sport nga Zvicra me tana opcione, i doganum

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:55 ,

Shes Ford

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 14:52 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 09:13 ,

Shitet vetura ford sierra

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 00:41 ,

Ford galaxy

8 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 21:26 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 21:18 ,

U shitt

370 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 15:12 ,

Ford ka

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 12:21 ,

U shit flm merjep.Shes ford 1.4 dizell 90 ps 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Shk 19:04 ,

me defekt

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 15:45 ,

Ford kombi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 01:56 ,

ford 125 t330 kombi

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 23:50 ,

Ford Focus

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione