Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T4 - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Opel , 34
Audi , 9
BMW , 6
Fiat , 2
Peugeot , 2
Renault , 2
Citroën , 1
Ford , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4 , kategori Vetura , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 05:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fushë Kosovë

SHITET VW CRAFTER 2.5 TDI MAXI Automatik (Kombi) RKS

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 05:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Crafter  ·  Fushë Kosovë

VW CRAFTER 2.5 TDI, XXL, MAXI

9 720 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 300 EUR

21 Maj 23:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
01 Maj 18:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Opel Corsa 1.7 dti rks shitet ndrrihet

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

VW POLO 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 23:53 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

05 Pri 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

T4 2.5 Tdi Veq Me Dogan viti 2002

4 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 21:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat shitet ndrrohet

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Passat tdi 1.6 pa dogan shitet ndrrohet

7 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:21 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Fushë Kosovë

Bmw X6 35xDrive Facelift Full Ekstra RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 00:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Dhj 05:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet kombi t4

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
30 Nën 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

VW T4 KAMIONETE 1.9

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 15:55 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Fushë Kosovë

Bmw X3 Facelift 35xDrive 2013 i Doganuar RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 13:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6 1.6 tdi 2009 AUTOMATIK

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 10:33 Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Fushë Kosovë

Audi Q2 Facelift 2016 Gjendje perfekte RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Sht 16:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Fushë Kosovë

Tiguan 2.0Tdi R-Line Automatik DSG 4motion RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:05 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Bmw 520D M-Pacet Facelift Automatik RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 14:37 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Blejm te gjitha llojet e pikapav dhe komba

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 14:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi T4

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi t4

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 17:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura 045811543

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 15:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Fushë Kosovë

Shitet kombi t4

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Fushë Kosovë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me defekt

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
06 Pri 18:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet kombi t4

2 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Pri 11:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet kombi t4

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Mar 13:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

Zine terminin e punes e MOS PRIT ✅

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 22:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

T4 Volkswagen

40 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 12:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Ww Volksafen T4 Nr +38345486143

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
23 Jan 12:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Ww Volksfagen T4 nr.+38345486143

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: > 500 000
07 Jan 16:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi

1 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Nën 00:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet kombi

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi t4

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
24 Tet 01:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi t4

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 11:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Kombi t4

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet T4

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

kombi 1.9 dizell

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 12:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

t4 1.9 dizell

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 23:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

shes kombin t4 1.9 dizell

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 01:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

shes kombin t4 1.9 dizell

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Korr 23:56 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 16:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Fushë Kosovë

shitet kamineta

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 të tjera  ·  Fushë Kosovë

shes kamionet t4

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 19:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

Shitet kamjoneta t4

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 23:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Fushë Kosovë

KombiT4

10 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T4 T4 T4 t4 T4 T4 t4 T4 t4 t4

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione