pikap | Malishevë | Makina | Vetura

Citroën , 18
Ford , 18
Opel , 15
Peugeot , 12
Fiat , 9
Renault , 6
Seat , 5
Škoda , 3
Audi , 2
Dacia , 1
Honda , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Smart , 1
Tata , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pikap,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pikap Të gjitha | Vetura | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Korr 10:15 ,

Shes pikap 1.9 sdi viti 2001 i sa po duganum rks

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Korr 19:08 ,

Pikap cady

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Pri 14:05 ,

pikapi

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 12:51 ,

Golf 2 per marakli

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Mar 21:18 ,

pikap

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Mar 22:08 ,

Shitet shkoda pikap

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 17:57 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:08 ,

Traktor ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Shk 12:43 ,

Golf 3

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:30 ,

Golf 3 1.9 TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 03:04 ,

Shitet Citroen pikap 1.6 2006 naft

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 18:52 ,

Pikap Cady

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Jan 14:20 ,

Pikap

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:46 ,

Shitet Skoda

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Jan 23:49 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 16:34 ,

citroen jymy

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 17:41 ,

Shes pikap

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 10:25 ,

Shes pikap citroen 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 14:44 ,

Shes pikap ngjendje teper tmir pune

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Gush 08:01 ,

Shes jetta 1.9 Tdi

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 20:09 ,

Pikap ford conect 1.8 tdci kuqe

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Gush 16:35 ,

Shes Audi A6

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 18:30 ,

Pikapo

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 09:16 ,

Fiat

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Qer 09:57 ,

Fiat

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 21:50 ,

Shes

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Maj 19:50 ,

pikap

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 19:50 ,

pikap reno

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Maj 14:19 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Maj 12:49 ,

shitet

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Maj 14:52 ,

caddy

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 17:48 ,

Shes VW caddy

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 17:52 ,

Fiat Punto

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 15:30 ,

Shes Pikap Cadyy SDI 2004

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 22:09 ,

Shes Pikap Citroen Berlingo 2002

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Shk 18:11 ,

pikap

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 17:59 ,

pikap

Histora e veturës

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 21:09 ,

Pikap Citroen Berlingo 2002

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 15:49 ,

Pikap

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 12:01 ,

Shitet kamjoneta 1.9 dizel gjendje tmir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 18:33 ,

Pikap mercedes citan

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 13:27 ,

Shes Veturen

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 14:06 ,

Shes ose ndrroj Pikap Fiat Fiorino

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 15:38 ,

Smart ForTwo benzin 2004

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 13:05 ,

Opel Pikap

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 09:02 ,

shes pikap 1.8 Dizel Regjistrim 6 muj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 12:37 ,

ford tranzit pikap 1.8 dizell viti 2006

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:20 ,

Ford Tranrsit pikap

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 12:17 ,

pikap caddy 2.0 esdi dizell viti 2007 i qlajmrun

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pikap | Të gjitha | Vetura | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione