Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | Tribute

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda Tribute | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 11:10 Vetura , Prizren

mazda

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:55 Vetura , Prizren

mazda 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:47 Vetura , Prishtinë

Mazda tribute 2.0b 2001 RKS

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 21:14 Vetura , Besianë

Mazda tribute 4x4 3.0 v6

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 18:46 Vetura , Mitrovicë

shes mazda gjipin 4*4

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Gush 13:42 Vetura , Mitrovicë

shes gjipin 4*4 benzin

2 950 EUR

24 Nën 14:53 Vetura , Prizren

Mazda Tribude

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 13:18 Vetura , Prizren

Mazda Tribute 4x4

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 22:28 Vetura , Prishtinë

Shes Mazda Tribut 4x4 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 13:38 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet me vetum

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 13:35 Vetura , Ferizaj

Mazda tribute

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 11:35 Vetura , Gjilan

Mazda Tribute

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 20:31 Vetura , Pejë

ndrrim gjypin 4×4 tip top i ardhur nga zvicra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 22:48 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda Tribute Plin/Benzin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Nën 22:36 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute 2003 plin - Benzin

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Nën 08:48 Vetura , Vushtrri

Shitet Mazda Tribute

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 20:36 Vetura , Pejë

Ndrroj gjypi 4x4 i sapo ardhur nga zvicrra tip top

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 19:46 Vetura , Pejë

Ndrrim me vetur Mazda I ardh nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 20:41 Vetura , Pejë

shes mazda ose ndrroj tribute e ardhur nga zvicrra

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 01:28 Vetura , Pejë

Shes ose Ndrroj Mazda E Ardhur nga zvicrra Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 22:38 Vetura , Pejë

shes Mazda gjyp japan 4X4 I ardhur nga zvicrra

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 20:37 Vetura , Pejë

shes Mazda Tribute E Ardhur nga Zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 21:47 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute 2.0 i Ardhur nga zvicrra

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 15:47 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute 2.0 e ardhur Nga Zvicrra

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:41 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute 2.0 E ardhur Prej Zvicrre

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 13:56 Vetura , Pejë

shes Mazda 2.0 4x4 i ardhur nga zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 17:45 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute 2.0 e ardhur nga zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 02:31 Vetura , Pejë

shes Mazda Tribute 2.0 e ardhur nga zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 16:22 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute i ardhur Nga Zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 13:50 Vetura , Pejë

shitet Mazda Tribute e ardhur Nga Zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 18:17 Vetura , Pejë

Shitet Mazda Tribute e ardhur Nga Zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 00:18 Vetura , Pejë

Shitet Mazda Tribute e ardhur nga zvicrra

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Gush 23:46 Vetura , Pejë

Shitet Mazda Tribute 2.0 Benzin

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 16:18 Vetura , Pejë

Shes Mazda Tribute

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 23:55 Vetura , Malishevë

shitet

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:48 Vetura , Malishevë

shitet

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Gush 16:55 Vetura , Prishtinë

Prishtin/Ferizaj

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 10:52 Vetura , Ferizaj

Mazda Tribute 2.0 benzin RKS VITI 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 11:17 Vetura , Ferizaj

She's ose nrroj

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 12:06 Vetura , Prizren

Mazda Tribute 4x4

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Jan 13:24 Vetura , Pejë

MAZDA

4 050 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 17:03 Vetura , Ferizaj

Ne gjendje te rregullt

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 20:20 Vetura , Dragash

Shes Mazda Tribute

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Nën 22:47 Vetura , Ferizaj

Shitet Mazda 4x4 2003 URGJENT

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Gush 11:31 Vetura , Dragash

Shes Mazda Tribute

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Qer 09:47 Vetura , Mitrovicë

Mazda Tribute -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 20:49 Vetura , Gjakovë

mazda tribute

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 23:30 Vetura , Dragash

Mazda Tribute -01

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Jan 23:26 Vetura , Malishevë

Shes Mazda

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda Tribute | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione