Xhip | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 35
Ford , 29
Nissan , 29
Hyundai , 26
Mitsubishi , 26
Jeep , 19
BMW , 18
Kia , 18
Toyota , 14
Mazda , 13
Land Rover , 12
Audi , 11
Chevrolet , 10
Renault , 10
Suzuki , 10
Fiat , 7
Ssangyong , 7
Daewoo , 5
Honda , 5
Volvo , 5
Daihatsu , 4
Dodge , 4
GMC , 4
MINI , 4
Citroën , 3
Lada , 2
Acura , 1
Aixam , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Lancia , 1
Lincoln , 1
MG , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Tata , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Xhip,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Xhip Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:28 ,

Xhip. Gjip. 4×4. Vetur Landrover . Dizel 2.0. Klim

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 21:11 ,

MERCEDES GL 320 CDI, 4 MATIC, 7 ULESE, RKS

Histora e veturës

21 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Korr 14:44 ,

Xhip-Suzuki-Vitara në gjendje shumë të rregullt!

Histora e veturës

13 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Korr 09:13 ,

Shes Opel Insignia 2.0 CDTI Sports Tourer

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 18:46 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

Histora e veturës

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:40 ,

Shitet Xhip transportues

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 21:42 ,

Shitet xhipi transportues!

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Korr 14:05 ,

Mini Cooper 1.6

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:29 ,

Daihatsu Rocky - F77 4x4

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Korr 15:21 ,

Daihatsu Rocky - F77 4x4

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Qer 21:50 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 18:46 ,

xhip mitsobish

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 13:49 ,

Shitet Mazda Xhip CX 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 23:43 ,

Bmw X6 40D

Histora e veturës

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 21:00 ,

KIA Sportage Xhip

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 10:51 ,

Xhip mercedes

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 16:38 ,

Shitet Mazda Xhpi CX7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Qer 17:51 ,

BMW X5 Dizel Automatik 2003 rks 049585350

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 19:09 ,

Mercedes C 220 + Honda CR-V SUV

Histora e veturës

8 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 00:14 ,

Ford Ranger 4x4

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 23:25 ,

Shitet Mazda Xhip CX 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 21:54 ,

Ford Ranger 4x4

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 21:53 ,

FORD RANGER 4x4

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 21:52 ,

FORD RANGER 4x4

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 21:45 ,

Shitet Ford Ranger 2.2

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
31 Maj 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
28 Maj 18:13 ,

Shitet ose ndrrohet touareg 2.5 automatik 6 muj rks

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 16:22 ,

Shitet Mazda Xhip CX 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Maj 15:42 ,

Xhip landrover

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 15:40 ,

Shitet Mazda Xhip CX 7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 18:36 ,

Shitet Mazda Xhip CX7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Maj 11:20 ,

Shitet Mazda Xhip CX7

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Maj 14:33 ,

Bmw 320 46 2.0 Dizel rks shum i rujtur 049585350

Histora e veturës

3 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 10:49 ,

Mazda CX7

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 23:01 ,

Xhip dizell 2.5 regjistrim 5 muj

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 15:23 ,

xhip, nisan, navara , off road

Histora e veturës

8 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:08 ,

Kia

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 02:04 ,

Mercedes ml gjipi xhip shitet dhe ndrim

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:46 ,

KIA XhIP

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:55 ,

Xhip

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 07:10 ,

Toyota Land Cruiser

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 19:05 ,

Skoda Roomster

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 04:38 ,

Tauran me 7 ulse

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 12:49 ,

Mercedes A160 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Xhip | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Xhip xhip xhip xhip Xhip Xhip xhip Xhip Xhip xhip

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione