Mercedes 190 | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 8
BMW , 6
Fiat , 4
Acura , 4
Audi , 4
Lada , 2
Daihatsu , 2
MINI , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 190,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:24 ,

MERCEDES 190 DISEL REXHISTRIM 4 MUJ

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:45 ,

Mercedes E350d 2017 120.000km Full opsion

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Qer 17:13 ,

Mercedes 190

850 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 20:20 ,

Mercedes C250 CDI Avantgarde 2012 I SHITUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

Mercedes benz 190 disel. Gjendje shum te mir.

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:38 ,

BMW X5 xdrive 35D

16 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 13:09 ,

I SHITUR .....E350d 4matic AMG , Sound , Panoram

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 02:06 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

23 Mar 12:32 ,

ford mondeo

500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Mar 20:07 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:51 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 13:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Jan 12:36 ,

Daihatsu Rocky

5 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Jan 20:34 ,

I Shitur C220d 2018 Panoram , Distronic , Airmatic , 9G

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 20:33 ,

I Shitur....Mercedes C250 Bluetec 204PS, ME DOGAN

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 12:48 ,

Mercedes 190

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 13:35 ,

Mercedes 190 - ngjyre hiri interiori shume i mire

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 10:45 ,

Shes mercedes 190 dizell viti 1987

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 15:39 ,

mercedes 190

1 550 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 13:36 ,

Shitet ndrrohet mercedes 190

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Dhj 11:33 ,

Mercedes 190

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 16:25 ,

Mercedes 190

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
01 Dhj 15:39 ,

Mercedes 190 ndrrohet

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Nën 20:30 ,

Shitet mercedesi bejm edhe ndrrim

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 19:40 ,

U SHIT

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 19:40 ,

I SHITUR

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 16:28 ,

Mercedes E220 Avantgarde 100.000km I sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Nën 09:52 ,

Mercedes E250

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Nën 09:08 ,

mercedes 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 11:16 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 12:19 ,

Opel Corsa 1.0 i sapo regjistruar

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 01:04 ,

Mercedes 250 200 190

50 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 22:55 ,

Shes,190,ndrrim,me,toyota,honda,golf,4,pasat

1 799 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 08:29 ,

OPEL CORSA

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 22:17 ,

OPEL CORSA 1.0

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 09:21 ,

Mercedes 190 Dizel Rks 1 vit ndrrim i mundshem

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 18:28 ,

Mercedes 190

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 13:58 ,

MercedesBenz 190

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Gush 15:14 ,

Auto Pjes VISKI

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 20:11 ,

mercedes 190

700 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 16:18 ,

Mercedes 190

1 000 EUR

11 Korr 10:07 ,

Shitet Mercedes 190 dizel fabrikisht regj 6 muaj

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 12:36 ,

Shitet mercedes 190

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione