Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të përdorura në shitje - Gjeni makinën e duhur për ju me çmime të volitshme në MerrJep

BMW , 3
Škoda , 2
Peugeot , 2
Toyota , 1
Honda , 1
Lancia , 1

Makinat e përdorura nga MerrJep janë një opsion shumë i volitshëm kur bëhet fjalë për të blerë makina të përdorura të markave Audi, BMW, VW Golf, Mercedes-Benz etj.


Me kaq shumë mundësi për makina të përdorura për të zgjedhur, sigurisht që do të jetë një model që do të pëlqeni. Makinat e përdorura për shitje në MerrJep janë në dispozicion në të gjithë Kosovën, duke ju dhënë një shans edhe më të madh për të gjetur makina të përdorura të përsosura për nevojat dhe mënyrën tuaj të jetesës.

02 Pri 11:24 Vetura , Rahovec

Shiten gomat

1 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Dhj 23:12 Vetura , Drenas

Makin per heqjen e bores

250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 02:50 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 4x4 2016 - 2017 85.000 km

23 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
29 Sht 23:53 Vetura , Prizren

VW Touran 1.4 TSi

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 23:24 Vetura , Prishtinë

Shitet peugeot 206

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 23:45 Vetura , Prishtinë

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Nën 19:30 Vetura , Vushtrri

Mercedes benz

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 09:00 Vetura , Ferizaj

BMW 320 Luxury 2012 184PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 07:01 Vetura , Viti

Mercedes Benz GLK 220 CDI

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 07:37 Vetura , Pejë

Makina speciale per pastrim vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 22:29 Vetura , Prizren

Lancia y

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 23:40 Vetura , Prishtinë

SHITEN FELLNET 17 inch

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 16:20 Vetura , Prishtinë

Shitet/Nderrohet Skoda Yeti

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 16:20 Vetura , Prishtinë

Skoda Shkoda Yeti Shitet/Nderrohet

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Tet 17:53 Vetura , Prishtinë

BMW SDRIVE 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 13:12 Vetura , Prishtinë

BMW X1 dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Qer 08:01 Vetura , Prishtinë

SHES PASQYRE PER MERCEDES C-CLASS

50 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 13:30 Vetura , Artanë

Përdoret im 2013 Toyota Land Cruiser

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 02:16 Vetura , Viti

Ml350 Blutec

27 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Makinat e përdorura po bëhen një zgjedhje shumë më e popullarizuar për blerësit e makinave të reja. Jo vetëm që vijnë me një fraksion të çmimit të makinave të reja, por gjithashtu ato zakonisht kanë një kilometrazh shumë më të ulët. Sidoqoftë, ka disa gjëra që njerëzit nuk i marrin parasysh kur blejnë makina të përdorura.


Zbuloni këshillat e nevojshme për blerjen e makinave të përdorura që ju nevojiten për të marrë një vendim të sigurt në lidhje me një makinë që është në pronësi të mëparshme. Pavarësisht nëse jeni duke blerë një SUV ose makina të përdorura të modeleve të tjera, këtu do të gjeni të gjithë informacionin që ju nevojitet për të bërë një blerje të përsosur.


Çfarë duhet të konsideroni kur blini një makinë të përdorur?


Ju jeni në kërkim të një makine të re dhe keni vendosur të blini një makinë të përdorur në vend të një makine të re. Por ka më shumë për të blerë një makinë para-pronë sesa thjesht të zgjedhësh markën dhe modelin e duhur, dhe shumë njerëz janë të befasuar me atë se sa nuk dinë për detajet e makinave të përdorura.


Ka disa gjëra që duhet të merrni parasysh para se të blini makina të përdorura.


Buxheti - Para se të filloni kërkimin për të blerë makina të përdorura sigurohuni që të vendosni një buxhet dhe t'i përmbaheni rreptësisht atij. Në këtë mënyrë, ju do të shmangni shpenzimet e tepërta dhe në të vërtetë do të jeni në gjendje të merrni një vendim shumë më racional në lidhje me blerjen e makinës tuaj.


Historia e veturës - Asnjëherë mos blini makina të përdorura duke u bazuar vetëm në një inspektim vizual. Një makinë e përdorur mund të duket e pastër, me shkëlqim dhe pothuajse e re, por në brendësinë e saj mund të ketë një mori problemesh të ndryshme. Prandaj, ne ju rekomandojmë të hidhni një vështrim kritik në historinë e saj.


Duke pasur parasysh këto këshilla, ju do të jeni në gjendje të bëni blerjen më të mirë për makina të përdorura sipas situatës tuaj. Ju madje mund të përfundoni duke kursyer kohë, para dhe dhimbje koke duke përdorur këto këshilla.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione