Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi A4 dizell - Vetura Të gjitha në Pejë

Audi , 23
BMW , 6
Citroën , 3
Opel , 2
Rover , 2
Acura , 1
Ford , 1
Kia , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi A4 dizell , kategori Vetura , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi A4 dizell Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:48 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 20:43 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Maj 20:58 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

BMW X5 3.0 D Modifikant

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Dhj 15:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pejë

Mercedes c220 Amg paket

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 22:58 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Pejë

Blejm vetura te aksidentume dhe me Defekt ne ter kosoven

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
29 Gush 17:06 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi A4

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 17:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi A4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 20:16 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi a4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Qer 07:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  270  ·  Pejë

Mercedes-Benz E270

5 600 EUR

02 Pri 03:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Pejë

Mercedes-Benz c220

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:58 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

BMW 525D xDrive F11

13 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Pejë

VW TOURAN TDI

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 23:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 4 1.9 tdi dizell me i te kuqe viti 98

4 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Tet 18:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi a4 urgjent

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 16:25 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Pejë

BMW 525D xDrive F11

15 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 21:26 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell TDI me i tkuqe

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 07:48 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell TDI me i tkuqe

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 20:29 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell TDI me i tkuqe

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Gush 20:25 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 23:06 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 22:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet Audi A4 dizell TDI me i tkuqe

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 12:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes ose ndrroj golf 3 dizell 1.9 turbo rks i sapo skadum

1 100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 18:52 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Pejë

Nissan Navara 2.5 Automatik

9 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 18:05 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Pejë

BMW 320 D

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Pri 23:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 5 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 19:39 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Pajero  ·  Pejë

Mitsubishi Pajero 3.2 Dizell

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 04:38 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

Opel combo 1.7 dizell japan QMIMI I PADISKUTUSHEM

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 13:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 2.5 dizell rks 2 muaj 1000€

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 08:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 2.5D rks 1 muj QMIMI I PADISKUTUSHEM

900 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 13:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

shitet pasati 1.8T benxin gasi ne dizne rks 10 muaj

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 10:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 2.5 dizell 5 shpejci rks 2 muaj

990 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 11:53 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 2.0 dizell rks i skauar me klim 1200€

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 11:53 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen berlingo 2.0 dizell rks i skauar 2003 me klim

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 20:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Vw Passat 1.9 TD(I) 1 vit rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW caddy 1.9 dizell rks i skadum

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 20:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW caddy 1.9 dizell rks i skadum

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 07:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Mercedes-Benz 2.2 CDI

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 11:46 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Pejë

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U shittt

270 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 09:50 Vetura  ·  Ford  ·  Maverick  ·  Pejë

Ford Maverick GL 2.7 Dizell

2 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 19:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Pejë

Shitet audi a3 dizell viti 2006 Rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 08:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U shit

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 14:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 12:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

U shitt

850 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 09:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U shitt

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U shitt

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 09:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

U shitt

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 15:41 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Pejë

Opel Meriva 1.7 CDTi Ti-kuqe Ecotec

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi A4 dizell | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione