Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 1 - Vetura Të gjitha në Prishtinë

VW Volkswagen , 2995
Audi , 196
Opel , 179
BMW , 138
Renault , 50
Peugeot , 48
Ford , 46
Fiat , 36
Seat , 33
Citroën , 33
Škoda , 15
Jeep , 12
Land Rover , 11
Toyota , 10
Hyundai , 9
Volvo , 9
Suzuki , 6
Smart , 6
Kia , 5
MINI , 4
Honda , 4
Chrysler , 3
Dacia , 3
Acura , 3
Rover , 3
Daihatsu , 3
Lancia , 3
Porsche , 3
Mazda , 2
Chevrolet , 2
Isuzu , 1
Nissan , 1
Zastava , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 1 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 1 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 Tdi

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 TDI HIGLINE

5 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:19 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Vw golf 6 R_line 1,6 diesel viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH Caddy 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:08 Vetura  ·  Volvo  ·  XC 90  ·  Prishtinë

VOLVO XC90 Facelift

8 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 00:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:35 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Multivan  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse Tel ☎️ 049/883-399

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:58 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220

28 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0TDI 4Motion (110kw 150ps)

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 3.0 quattro S-line 3x

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK Highline ��������

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 Tdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 19:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 GTD 2016 Pano Sound System

16 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:13 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw x1 2016 Xdrive (4x4)��������

15 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shes Volkswagen Arteon 2020

27 800 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 17:40 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Prishtinë

Citroen C5 1.6 HDI Facelift Viti 2006 RKS Panoram PERFEKTE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

TIGUAN 2.0TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7.5 1.6TDI DSG (SUPER ÇMIM)

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:41 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Prishtinë

Renault Captur 2020

15 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 11:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 6 1.6 TDI 77 KW STYLE MODEL

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 11:20 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI 150 PS AUTOMATIK 68.000 KM

22 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Dje 11:17 Auto sallon Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Prishtinë

RANGE ROVER VOGUE 3.0 DIZEL I DOGANUAR RKS

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:04 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW G30 520D - XDRIVE - MSPORT - AUTOMATIK - VITI 2017 -

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA 4X4 - 1.6 DIZELL - AUTOMATIK - FULL OPSION -

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VII 1.6TDI blumotion RKS 2014Viti

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 05:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

vw Caddy 2.0TDI 2016 me dogan

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 05:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 1.9 turbo dizel

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:19 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Range Rover Sport Diesel 3.6 V8 Facelift 2011 Autobiography

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:13 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Prishtinë

Honda civic

6 490 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:08 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Prishtinë

Shitet citroen c2 1.4 HDI 2004 RKS

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:49 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 S-LINE 2.0 TDI AUTOMATIC

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 04:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Prishtinë

WW SHARAN 1.9 TDI 6+R SHPEJCI DI e kuqe 7 ULSE NDRIM

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 04:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 - SPORTSVAN- Automatik - 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 1 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione