Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

i Regjistruar me 05 - Vetura Të gjitha në Prishtinë

Opel , 31
Fiat , 24
BMW , 13
Audi , 12
Seat , 11
Peugeot , 11
Renault , 10
Citroën , 7
Ford , 6
Volvo , 5
Jeep , 3
Suzuki , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Smart , 1
Daewoo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe i Regjistruar me 05 , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj i Regjistruar me 05 Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:37 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 23:15 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 Allure 1.6 HDI Naftë

9 500 EUR

Shitësit të Besuar
13 Pri 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

25 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 18:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��GOLF 5 1.9 TDI 10/2008 UNITED��

6 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:32 Vetura  ·  Škoda  ·  Roomster  ·  Prishtinë

Shkoda Roomster 1.2 HTP benzin

1 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 16:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 23:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

Mercedes Special Funerale

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Pri 20:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 FACELIFT RKS Me Klimë PERFEKTE

8 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Pri 17:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Shitet vetura Touran 1.9 TDI, te vitit 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 13:32 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

I SHITUR FLM

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - KLIMATRONIK - GOAL - V.P 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 16:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet vetura

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 23:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque 2015

29 Jan 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW Touran 2011 - RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

15 Jan 12:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Prishtinë

Gollf 5 plus 1.9 rks viti 2006 tipi GOAL

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Dhj 09:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Volkswagen Golf GTI Golf GTI TCR 2.0 TSI OPF DSG

33 850 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Dhj 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI 2010 me klim RKS 3 muaj

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Nën 05:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET VETURA GOLF 4 1.4 16 V

2 250 EUR

12 Nën 22:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 dizel 2013 rks 7 ulse

15 999 EUR

11 Nën 20:15 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel insignia 2018 OPC

18 000 EUR

28 Tet 01:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Shitet Tourani 2.0 TDI Automatik Highline 2014

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 04:13 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shitet Audi A3 1.9Tdi

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Sht 04:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 - GT 2.0 103 Kw 170 Ps - KM 280.408 - V.P 2009

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 16:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 4 1.9 TDI 74 Kw ~ KLIMATRONIK FUNKSIONALE - V.P 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 21:15 Vetura  ·  Peugeot  ·  301  ·  Prishtinë

Shitet vetura Peugeot 301 ne gjendje super te mire

10 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Sht 09:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford Focus 1.8 tdci, 2004,

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Gush 18:40 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

BMW X3 20D M Paket

15 500 EUR

24 Gush 10:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat B8

20 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Korr 23:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet. passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 000 EUR

23 Korr 13:54 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Zëvendësim për Audi a6

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
23 Korr 00:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes C class

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 17:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes C class

12 000 EUR

19 Korr 12:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Benz

12 500 EUR

19 Korr 12:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes C class

12 500 EUR

12 Korr 16:47 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.7 DTi - PERFECTE-

3 650 EUR

03 Korr 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 1.6TDI Me Dogan

6 600 EUR

23 Qer 08:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 3C

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 4 1.9 TDI 74 KW - KLIMATRONIK • SPECIAL • V.P 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 13:20 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

I Shitur ����

2 200 EUR

05 Qer 13:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLAS 180 CDI�� AUTOMATIK �� •AVANTGARDE• V.P 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 21:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

bora 1.9 tdi arl

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 01:52 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.5 Dizell Japan Viti 2000 Rks 05-10-2023

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Mar 14:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

I SHITUR FLMM ����

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 08:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 i regjistruar RKS 4 muj

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj i Regjistruar me 05 | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione