Opel | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 30639
VW Volkswagen , 1960
Audi , 448
BMW , 356
Renault , 161
Peugeot , 155
Ford , 145
Fiat , 136
Citroën , 89
Seat , 46
Acura , 41
Škoda , 39
Alfa Romeo , 36
Jeep , 29
Hyundai , 26
Kia , 21
Smart , 21
Nissan , 18
Toyota , 17
Volvo , 17
Land Rover , 16
Mazda , 14
Chrysler , 13
Mitsubishi , 13
Daewoo , 12
Chevrolet , 12
Suzuki , 11
Alpina , 11
Aixam , 9
MINI , 8
Rover , 8
Daihatsu , 8
Lancia , 7
Porsche , 7
Honda , 6
Artega , 6
Ssangyong , 5
MG , 5
Isuzu , 4
Dacia , 4
Jaguar , 4
KTM , 4
Lada , 3
Zastava , 3
GMC , 3
Ferrari , 3
TVR , 2
Bugatti , 2
Yugo , 2
Infiniti , 2
Subaru , 2
Wartburg , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:32
Linku:
,

RANGE ROVER EVOQUE FULL EXTRA !!! URGJENT

Histora e veturës

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:05 ,

BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI MERCEDES

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:05 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:04 ,

VW CADDY 1.9 TDI - I DOGANUAR

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:04 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI MERCEDES OPEL DEFEKT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:04 ,

AUTO SHARRI BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:02 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI VITI 2012 AUTOMATIK ME LIBER SERVISI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 ,

SHES OPEL CORSEN 1.3 CDTI VITI 2005 RKS 3 MUJ

Histora e veturës

37 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

Shitet opel corza 1.7 dizell 2002

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:59 ,

Shitet Opel Astra 1.7 dizell 2008

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:57 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:57 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:55 ,

SHES PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI GJENDJE PERFECTE RKS 6 MUJ

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

SHES 4 GOMA TVERES 235/45/17 ETSHE 4COPA TNJEJTA

Histora e veturës

135 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 16:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:53 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:49 ,

VW POLO 1.2 TSI 2011 RKS

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:49 ,

OPEL CORSA 1.3 ECO FLEX

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 ,

Opel Astra 1.9 EcoTec 2006 CosmoLine 4 Muaj Rks

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:47 ,

Chevrolet Aveo 1.4b ECO-TEC II 2004 me KLIM❄️

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:45 Shitorja ,

Opel Corsa

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 ,

Opel Vektra A 045693540

Histora e veturës

690 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:32 ,

Shitet Opel Corsa C 1.2 benzin, 2004

Histora e veturës

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:31 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN VW AUDI BMW

Histora e veturës

15 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:31 ,

Audi A4 2.0 TDI 6 Shpejtsi S-Line I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:30 ,

BMW 120 Disel Automatik Facelift I Doganuar 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:30 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik/Tiptronik I Doganuar

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione