043 702 706 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 7
BMW , 6
Opel , 6
Citroën , 1
Ford , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 043 702 706,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 043 702 706 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:02 ,

Mercedes C 220 CDI Viti 2012 Automat Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 ,

Mercedes C 320 CDI 4 Matic 2010 Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 ,

Shitet BMW 520 D 2.0 Dizel 2012 Automatik me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:55 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI R_Line Viti 2009 RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

BMW X5 40 D M_Pacet 3.0 Dizel 306 PS Viti 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

Shitet Seat Leon 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:53 ,

VW Tiguan 2.0 TDI 4X2 Manuel Dogan Homolog 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:52 ,

Opel Antara 2.2 CDTI Viti 2012 4X4 Automatik Dogan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:51 ,

Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:50 ,

Shitet BMW X5 3.0 Dizel 2008 RKS Automatik-Steptronic

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:49 ,

Shitet Mercedes C 220 CDI 2011 Me Dogane e homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:48 ,

Peuget 301 1.2 Benzin Viti 2018 RKS Manuel RKS

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:47 ,

Shitet Golf 7 2.0 TDI DSG Automatik 2013 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:23 ,

Shitet Passat B8 2.0 TDI DSG Highline BMT 2015me dogan

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:22 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Benzin 2000 RKS 11/2021

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 ,

Citroen C1. 1.0 Benzin Viti 2011 Me Dogan Me Klime

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:20 ,

Shitet Mercedes ML 350 CDI 4Matic 2011 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:19 ,

Shitet Audi A6 2.0 TDI Viti 2012 Me Dogan Zvicrres

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Shitet BMW X3 3.0 Diesel 2011 Automatik-Steptronic

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Shitet Opel Combo 1.3 CDTI 2010 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:15 ,

Shitet Range Rover Sport HSE 3.0 Dizel Viti 2014

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:11 ,

Shitet Mercedes ML 320 CDI 4Matic 2007 RKS

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:09 ,

Shitet BMW 116 D 2.0 Dizel Dynamic 2012 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 RKS 10 muaj Manual

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Viti 2006 Manuel RKS 6 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI Highline Viti 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

Shitet Golf VI 1.6 TDI Viti 2011 Me Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 ,

VW Passat CC 2.0 Benzin Manuel Fuull Opsione 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

Range Rove 2.7 Dizel HSE Viti 2008 Automatik RKS

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

Mercedes C Klase 220 CDI Viti 2009 Automatik RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 043 702 706 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione