2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3012
Opel , 1311
Renault , 804
Peugeot , 432
Audi , 421
BMW , 402
Ford , 394
Fiat , 373
Citroën , 335
Alfa Romeo , 106
Seat , 90
Nissan , 85
MINI , 64
Kia , 62
Hyundai , 53
Mazda , 46
Toyota , 38
Škoda , 35
Volvo , 31
Smart , 30
Jeep , 29
Mitsubishi , 25
Chrysler , 21
Daewoo , 20
Land Rover , 19
Suzuki , 15
Acura , 15
Rover , 9
Jaguar , 8
Honda , 8
Lancia , 8
Saab , 7
Lada , 6
Chevrolet , 5
Alpina , 4
Porsche , 4
Cadillac , 2
Proton , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
TVR , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Hummer , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
GMC , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 2003,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 2003 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Maj 12:05
Linku:
,

SHITET ALFA ROMEO 156 JTD 16V 2003

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:18 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:18 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 ,

Mercedes C 200

5 990 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:31 ,

Shitet Golf 4 Pacific 2003 urgjent!

4 290 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:13 ,

SUZUKI

3 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:47 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:47 ,

Mercedes E 220 cdi 1vjet rks

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:41 ,

shes dritat me lleda per golf 4 2003

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:25 ,

Shkoda

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:21 ,

Renault Megane 1.9 DCI RKS 1 VIT

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:11 ,

Shitet Reno Megane dizel viti 2003 Rks 9 Muaj

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:08 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi �������� 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

PEUGEOT 307 2.0 HDI / RKS DERI NE KORRIK

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 ,

Shes opel astra 1.6 B v,p 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:35 ,

Opell kombo 2003 me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 Shitorja ,

Renault Trafic 9ulse

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:30 ,

Audi a4

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:17 ,

Opel Signum Diesel 2.2 (AUTOMATIK) - 12 Muaj RKS

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:14 ,

HONDAI TRAJEC 2.0 DIZEL 7 ULSE VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:14 ,

VV BORA 1.9 TDI PACIFIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:09 ,

Seat ibiza sks 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:58 ,

Toyota 2.0 b 2003 rks.7 muj

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:44 ,

Renault Megane 2003 1.9dci

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:38 ,

FORD FOKUS 1.8 dizel vp 2004 rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:35 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI DIZEL MOTORR JAPAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:32 ,

Opel Astra

1 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:31 ,

Peugeot 307

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:27 ,

����SHES M5/ PACET 3.0 FACELiFT AUTOMATiK EXT❗️��

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:07 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 ,

��VW BORA 1.9 TDI 74 Kw - I TE KUQE /MODEL SPECIAL -V.P 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 ,

SHES OPEL VECTRA 2.2 DTI ECOTEC VITI 2003

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 ,

VW PASSAT 1.9 TDI - KLIMATRONIK,SENZOR,TEMPOMAT,NAVI - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 ,

Golf 4 tdi 2003

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:51 ,

Mercedes c clase Avangarde 220 Motor Evo RKS 1Vit Full

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:50 ,

OPEL ZAFIRA RKS 10/03/2022

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:48 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI viti 2003 RKS 10/2021

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

Renault Megane 1.5 dci Dizel 2003.

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:27 ,

Shes Pezho 307 Dizel 2.0 RkS 8 Muj 7 ulse viti 2003

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Opel Corsa 1.7 DTI (motorr japan) 2003 me KLIM rks 4 muaj

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:07 ,

BMW X5 Dizel Automatik 2003 rks 049585350

4 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:41 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:35 ,

Mercedes c 200 cdi Automatik viti 2003

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:33 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:33 ,

Shitet VW Passat 2.5 TDI Viti 2003 Automatik RKS 7 Muaj

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:32 ,

Shitet Opel Zafira 2.2 Dizel Viti 2003 7 Ulse

2 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 1.6 VITI 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 2003 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione