Allroad | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 98
BMW , 3
Jaguar , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Allroad,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Allroad Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:55 ,

AUDI A4 3.0 TDI AUTOMATIK ALLROAD QUATTRO VITI 2011

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:11 Shitorja ,

Audi A6 3.0 TDI Allroad Quatro

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:06 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK PANORAME BIXENON LED 4X4

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:48 ,

Shes Jaguar XF 3.0 Diesel Me Dogan

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 21:58 Shitorja ,

Super Golf Alltrack 2017 TS-I t'kuqe 4Motion

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 16:08 ,

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Maj 23:42 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 23:01 ,

Audi A6 Allroad Facelift

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:57 ,

Audi A6 Allroad3.0TDI

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 11:48 ,

Audi A6 Allroad3.0 TDI

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 09:23 ,

Kerkoj vetur,opel Zafir,aster,korse,Pasat3ccndrrojA6 allroad

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 12:23 ,

#Audi A4 Allroad 3.0 Quattro 245 ps

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 23:31 ,

Shitet Audi A4 allroad 3.0 quatro

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 22:37 ,

Shitet Audi A4 ALLROAD

12 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 09:31 ,

Audi a6 allroad 3.0 tdi rks 10muj 4x4

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 17:52 ,

Shitet audi allroad a6 ����

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Shk 16:02 ,

Audi A4 Allroad 3.0 TDI 245PS Quattro - Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 12:21 ,

U Shit

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 15:19 ,

audi a6 2002 allroad

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 23:23 ,

Audi A6 Allroad

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 00:09 ,

Audi A6 Allroad Quattro

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Dhj 12:26 ,

Audi a6 #ishitur

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 14:05 ,

Bmw x3 xDrive 20d

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Nën 10:17 ,

Audi Allroad 2.0 TDI, Panorama,Xenon,Lekur,Kamera

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 09:03 ,

Shes Audi A4 Allroad 3.0 quattro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 09:03 ,

Shes A4 Allroad 3.0 quattro

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 15:33 ,

Audi A6 allroad

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 22:50 ,

Transporter Volkswagen-VW

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 16:25 ,

BMW X3 xDrive 20d

28 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Tet 15:04 ,

Audi a6 allroad

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:53 Shitorja ,

AUDI A6 Çmimi me doganë 24,850€

24 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:53 Shitorja ,

AUDI A6 Çmimi me doganë 24,850€

24 850 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:52 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI Çmimi me doganë 26.950€

26 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 09:52 Shitorja ,

AUDI A6 3.0TDI Çmimi me doganë 26.950€

26 950 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 22:10 ,

U shit e gzoft pronari ri

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Gush 13:08 ,

Audi a4

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Korr 10:47 ,

U Shit - Audi A4 3.0 TDI Allroad Automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 21:55 ,

Audi a4 allroad 3.0 tdi quattro 2011 pa dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Qer 10:17 ,

AUDI A6 allroad

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 23:45 ,

Audi a6

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 20:51 ,

Audi a6

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 21:50 ,

audi a6 allroad quattro

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 09:15 ,

audi a4 allroad quattro 2.0 tdi 4x4 2011 044688042

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:45 ,

audi a4 allroad quattro 4x4 2.0 tdi full opsion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 17:56 ,

Audi A6 Allroad 2.5 Dizel

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Jan 12:18 ,

Audi A4 3.0 tdi Allroad FaceLift

16 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Jan 15:25 ,

Audi a6 allroad

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 21:28 ,

Audi a6 allroad

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Jan 21:12 ,

Audi A4-A5-A6-A8-Q7 MMI2g NavigationUpdate2018 DVD

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Allroad | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione