Blind | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 15
Audi , 13
Jeep , 3
Peugeot , 2
Renault , 2
Ford , 1
Hyundai , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Blind,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blind Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:29 ,

Oferte per marakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 18:36 ,

Audi A4 Allroad Quattro

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:45 ,

Mercedes E350d 2017 120.000km Full opsion

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:25 ,

SHES MERCEDES S 320 DIZEL VITI 2003 AUTOMATIK RKS 1 VIT

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:21 ,

VW Golf VIII 2.0 TDI 110 kW / 150PS - 2020 viti

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 11:36 ,

Golf 7

15 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Qer 10:30 ,

T6 transportet Blind viti 2016 me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 20:02 ,

Shitet Gjip mercedes 350 viti 2013 dhe Passat b7 viti 2012

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 20:41 ,

Ofertë per Merakli

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
16 Pri 13:09 ,

I SHITUR .....E350d 4matic AMG , Sound , Panoram

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 22:17 ,

Shitet Vetura BMW

2 300 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 16:27 ,

GOLF 7 1.8 BENZIN TURBO - Verzion Amerikan - sport wagon

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Mar 19:48 ,

GOLF 7 1.8 BENZIN TURBO - Verzion Amerikan - sport wagon

15 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Mar 15:48 ,

Grand Cherooke Sumit

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Mar 22:25 ,

Audi A4

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Shk 13:42 ,

SHITET BCLASSE 220 4 MATIC AMPPROPACKET

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 14:42 ,

Shitet makina Q3

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Jan 18:17 ,

Mercedes S350 dizel

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 18:58 ,

Bmw

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 09:57 ,

Okazion

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Nën 18:42 ,

Skoda Superb 2.0 TSI 4X4 DSG Laurin&Klement

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 12:46 ,

BMW X1 (Me dogane)

18 450 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Nën 15:32 ,

Audi A8

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:27 ,

SHITE BMW E39 4.4 BNEZIN FULL BLIND

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 17:51 ,

SHITE BMW E39 4.4 BNEZIN FULL BLIND

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Tet 15:40 ,

Audi A8

7 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 13:46 ,

Peugeot 406 3.0 Benzin FULL BLIND

9 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Tet 13:42 ,

Bmw 740D Xdrive 2012 FULL BLIND

80 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Tet 13:41 ,

Jeep Cheeroke 2.5 DIESEL FULL BLIND

10 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Sht 15:00 ,

Shes Mercedes s400

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 14:40 ,

Shes Mercedes s400

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Sht 19:34 ,

Shes Mercedes s400

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Sht 21:24 ,

Mercedes 320s

5 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 10:12 ,

2017 Mercedes-Benz GLE-Class GLE AMG 43 4MATIC

37 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Gush 18:29 ,

Mercedes GLA 200 AMG - 2014, 114.000 KM automatic

21 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Qer 20:28 ,

Mercedes Benz CLA 220 CDI 2014

21 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 01:48 ,

I SHITUR .... Mercedes E250 CDI 2014

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 15:16 ,

land rover blind

Viti: 2001
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Qer 22:13 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 20:53 ,

2019 Hyundai Santa Fe SE Sport 4 door SUV 4 CYL FW

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 13:42 ,

BMW X1

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Maj 11:01 ,

Volkswagen Trasnporter (Pa Dogana)

25 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Mar 17:01 ,

VW TOUAREG 2011 - 3.0 TDI

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 15:27 ,

bmw 320 d Luxury Line bmw 320d full opcion

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 15:57 ,

I SHITUR... C220d ///AMG Line -2018- i doganuar

27 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 22:47 ,

Audi

10 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Blind | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione