Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 2005 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 562
Audi , 39
Opel , 36
Fiat , 34
Peugeot , 10
Citroën , 9
Renault , 8
Ford , 7
Toyota , 4
Seat , 4
Nissan , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Hyundai , 2
Volvo , 2
Smart , 2
MINI , 1
DeTomaso , 1
Suzuki , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Jeep , 1
Daihatsu , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 2005 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 2005 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN ELEGANCE RKS 2005

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 21:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2005 -PA DOGAN-

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy - RKS ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Pri 11:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 11:54 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Shes bmw e90 320d M

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 14:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Caddy 2.0 Sdi 1 vit rks servis te sapo kryer

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 17:37 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Dardanë

BMW 530d ����

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 13:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI Pa Dogan 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 01:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes W123 200D Old Timer

65 EUR Price Reduced

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 23:22 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK / TIPTRONIK RKS 1 VIT

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 04:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI DSG AUTOMATIC TIPTRONIC RKS

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 05:42 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Shes BMW 320D 2005

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Mar 17:07 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prizren

BLEJM VETURA NE GJITGH KOSOVEN JU MIR PRESIM OFERTAT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Mar 11:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 15:21 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Ferizaj

Pjese per bmw 1 1.6 benzin

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 20:51 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Shes BMW 320D 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 20:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa 3+3+3 plus 2 tabure

149 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:50 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 07:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIC RKS

6 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Mar 18:36 Vetura  ·  BMW  ·  330  ·  Drenas

Shitet bmw 330i 3.0 benzn 258ps

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

VW PASSAT B5 1.9 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 23:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Ferizaj

E class 200 cdi 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Mar 12:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW Passat 1.9 T(DI) 2005

4 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Klinë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 099 EUR Price Reduced

08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

8 900 EUR

08 Mar 09:54 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Prizren

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

9 999 EUR

08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

��BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI MERCEDES DEFEKTE

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 09:25 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

��BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

08 Mar 09:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Rahovec

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 09:21 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Therandë

BLEJ VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN VW BMW��������

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 21:46 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Shes BMW 320D 2005

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Shk 19:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes Benz Aclass (Automatik)

7 100 EUR

28 Shk 00:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet Golf 5

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 20:08 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Rocky/Fourtrak  ·  Therandë

DAIHATSU ROCKY 2.8 TURBO DIZELL

3 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 20:06 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

13 Shk 17:55 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Kaçanik

Bmw 118D

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Shk 17:08 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Mitrovicë

BMW X5 MODIFIKANT

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

vw Passat 1.9 Tdi 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 12:16 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Pejë

BMW 320d-2005 automatik---rks e saposkaduar

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Vushtrri

MERCEDES E 220 AUTOMATIK 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 13:50 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Drenas

bmw 530

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 13:53 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Therandë

BMW 320D AUTOMATIK

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 21:20 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Ferizaj

BMW x3 2.0d - 2005

3 700 EUR

23 Jan 22:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Vaneo  ·  Prishtinë

MERCEDES VANEO 1.7 CDI, VITI 2005, ME KLIM

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 01:45 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Therandë

TOYOTA 4RUNNER 3.0 TD 4X4 ����

5 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 2005 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione