Combo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 1840
Ford , 15
Peugeot , 13
Citroën , 11
Audi , 10
Renault , 8
BMW , 7
Fiat , 7
Škoda , 4
Kia , 2
Alpina , 1
Chrysler , 1
Daewoo , 1
Hyundai , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Rover , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Combo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Combo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:45 ,

OPELL COMBO 1.7

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:02 ,

Ford Transit 1.8TDCI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Caddy 1.9 SDI ��

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 ,

Opel Combo 1.3 CDTI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:35 ,

Opel combo 1.6 CDTI Automatik 2013v

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:32 ,

Opel Combo Tour 1.3 CDTI 5 ulse 2011

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

shes opel combo 1.3 cdti 2007

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:14 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:05 ,

Opel Combo

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 ,

Shitet gomat sprinter crafter 235/65/16 C

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:49 ,

VW Caddy 1.9 tdi targa te huaja pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:48 ,

Opel combo 2.5 dizel

Histora e veturës

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:32 ,

Ndrroj dy pikaba me 1 Caddy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:20 ,

BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:56 ,

Ftohese fuego zona efektive: 25m2

Histora e veturës

155 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:33 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:31 ,

Shitet Opel Combo 1.3 CDTI 2010 150 mij kilometra

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:29 ,

Shitet Opel Combo 1.7 Dizel Motor Japan 2003 RKS

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:27 ,

Opell combo pikap caddy cady me klim 1.7 Dti

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

Cady pikap caddy

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:26 ,

Opell combo pikap caddy cady M

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

CADDY 2.0 SDI 2005 RKS

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:06 ,

CADDY 2.0 SDI 2006

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 ,

CADDY 1.9 TDI 2006

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

opel combo 1.3 2006

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 dizel RKS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:42 ,

Shes caddy pa dogan 1.9 tdi

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:22 ,

OPEL COMBO 1.7 Dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 23:33 ,

Opel Comb 1.7 dizel

Histora e veturës

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 19:37 ,

Opel Combo 1.7 dti me klim-04

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 19:36 ,

Opel Combo -06

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gush 19:15 ,

Opel combo 1.7 DTI motorrin Japan me KLIMË

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 17:32 ,

Opel Combo

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Gush 13:08 ,

U Shit U Shit FLM Merrjep

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 12:48 ,

Opel Combo

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 10:39 ,

Opel combo 2005 1.7

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 23:25 ,

Shitet pikap Opel Combo

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 23:03 ,

SHITET OPEL COMBO 1.7 DIZEL MOTOR JAPAN 2002

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 20:45 ,

Shes opel combo 1.7dti motorr japan v.p2004 1vit rks

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 17:50 ,

Opel combo 1.3 diese 5 ulse

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 13:26 ,

Shes Pikapin opel Combo1.7 dizell

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 12:51 ,

Opel combo 1.7

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Korr 10:27 ,

Ford Transit Connect-Me klim

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Combo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione