Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fort - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ford , 199
Opel , 96
Audi , 61
BMW , 42
Peugeot , 25
Renault , 20
Fiat , 18
Citroën , 11
Alfa Romeo , 10
Nissan , 7
Acura , 6
Chrysler , 6
Hyundai , 4
Seat , 4
Volvo , 4
Aixam , 3
Kia , 3
Mazda , 3
Alpina , 2
Honda , 2
MINI , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Suzuki , 2
Toyota , 2
Artega , 1
Bentley , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
GMC , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Lada , 1
Lancia , 1
Porsche , 1
Saab , 1
Ssangyong , 1
Wiesmann , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fort , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fort Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 06:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shtime

Mercedes-Benz 250D

2 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 00:00 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Fort gjendje shum te mir

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:42 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Fort gjendje teper te mir rks qe dy vite 1 prona prej fillim

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Maj 13:08 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Gjilan

Audi b4 1.9 tdi

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 19:41 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Drenas

Shes fiat punto

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Maj 03:10 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Skenderaj

Shes Ford CMAC 2009 qmimi 5200

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 16:00 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Malishevë

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Maj 20:52 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Fort Transit

2 750 EUR

02 Maj 23:47 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Drenas

Shitet

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 12:40 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 1.4 dizell viti 2002 rks klim funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 13:33 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shitet pezho 206 1.4 dizell viti 2002 rks klim funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:52 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 1.4 dizell viti 2002 rks klim funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Pri 10:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 1.4 dizell viti 2002 rks klim funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Shtime

Mercedes-Benz 250D FABRIKISHT

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 20:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Besianë

Shes fiat stilo 2.9 jtd viti 2003 rks klim ace

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 17:32 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Ford transit béjm edhe ndrrim

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 19:05 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

X5 modifikan 2006 automatik rks

33 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Pri 05:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Kombi Fort Transit

3 900 EUR

01 Pri 17:32 Vetura  ·  BMW  ·  535  ·  Skenderaj

BMW 535d 400PS 2004

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Mar 19:52 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Gjilan

Ford tranzit

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 16:46 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Besianë

Kombi Fort Transit

3 900 EUR

21 Mar 09:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezho 206 1.4 dizell viti 2002 rks klim funksionale

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 21:11 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Ferizaj

Shitet

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 22:27 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Gjakovë

Fort fokus

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Shk 20:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Pasat

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Besianë

Shes pezhon 307 2.0 hdi viti 2003 rks klim centrall

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 21:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Malishevë

Shitet passat 2.0 dizell fiat kroma 1.9 dizell pasat 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 18:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 320  ·  Shtime

Mercedes C320 AMG-line Comfort

10 300 EUR

07 Jan 22:54 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Prizren

Fort fiesta 1.4tdci 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 11:13 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Mitrovicë

fort tranzit

5 500 EUR

27 Dhj 10:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 2.0 hdi viti 2002 rks klim centrall

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Dhj 11:04 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Ferizaj

��•BMW -120- DiESEL -6- SHPEJTESi RKS 2005- NDRRiM��

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 16:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

Shitet Golf 2

350 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Dhj 10:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 2.0 hdi dizell viti 2002 rks klim centrall

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 10:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Besianë

Shes pezhon 206 2.0 hdi viti 2002 rks klim centrall

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 08:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim RKS 044192001

4 000 EUR

20 Nën 12:44 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2005 rks klim centrall

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 11:08 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2005 rks klim centrall

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 12:05 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2005 rks klim centrall

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 12:06 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2005 rks klim centrall

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 04:31 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA 1.9 11 muj rks

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 11:12 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2005 rks klim centrall

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 15:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Shitet pasati b7 alltrak 4x4 2014 ne gjendje prefekt

8 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 19:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Besianë

Shes pezhon 307 1.4 hdi viti 2002 rks klim centall

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 11:10 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 tdi 7+1 DSG - rks 11 muaj

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
14 Tet 18:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Ferizaj

peugeot 307 shitet ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 00:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Kastriot

shitet golf 2

870 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 00:03 Vetura  ·  Citroën  ·  C5  ·  Skenderaj

citroen c5 rks skadum gjendje tmire dizel

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 16:05 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Besianë

Shitet opel corsa 1.3 dizell viti 2006 rks 11 muj klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 11:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Besianë

Shitet opel corsa 1.3 dizell viti 2006 rks 11 muj klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fort | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione