Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 5 1,9 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 191
Opel , 154
BMW , 129
Ford , 66
Peugeot , 44
Fiat , 42
Citroën , 42
Renault , 37
Seat , 19
Hyundai , 12
Mitsubishi , 12
Jeep , 12
Škoda , 11
Alfa Romeo , 10
Land Rover , 10
Volvo , 10
Toyota , 9
Nissan , 8
Daihatsu , 7
Smart , 6
Lancia , 6
MINI , 5
Rover , 5
Mazda , 4
Suzuki , 4
Dacia , 3
Zastava , 3
Acura , 3
Porsche , 3
Chrysler , 2
Kia , 2
Pontiac , 2
Chevrolet , 2
DeTomaso , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Artega , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 1,9 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 5 1,9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:57 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf 3 1.9 sdi RKS I CLAJMRUAR

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:57 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Pejë

Mercedes Benz 1.8 Benxin RKS 6 Muaj

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:56 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Pejë

Citroen Berlingo 1.9 Diesel viti 2005

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:49 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

CADDY 1.9 TDI MAXI VITI 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:47 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Twingo  ·  Pejë

Renault Twingo 1.2 Benxin viti 2004

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:46 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Pejë

Opel Zafira 2.0 Diesel viti 2002 RKS 1 VIT

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:42 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

100 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:37 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Sirion  ·  Pejë

Daihatsu Sirion 1.0 Benxin 1998

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:35 Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjese Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 ME KLIM

225 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Pejë

Fiat Panda 1.2 Benxin viti 2003 Pa dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Pejë

Pikap Shkoda Praktik 1.4 TDI viti 2007 Me Dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:34 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Pejë

Peugeot Partner 1.9 Diesel vitj 2006 RKS 1 VIT

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:33 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon 1.9 TDI 2003 Pa Dogan

900 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:23 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:22 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:21 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 20:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:53 Vetura  ·  Renault  ·  R 25  ·  Prishtinë

Oldtimer Renault 25 2.2 GTX Benzin 1989 Gjendje PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prishtinë

Oldtimer Mercedes Benz 190D Dizell 1989 Gjendje PERFEKTE

6 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER MAXI 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:38 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

10 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Viti

Mercedes Vito 111CDI 2009 Pa Dogan

4 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9TDI 2005 Nga Suedia

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Viti

Vw golf 6 1.2Tsi GTI Look 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW T5 2.5TDI 2005 -PA DOGAN-

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:37 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Connect 1.5D 2015 MAXI *AUTOMATIK*

7 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy MAXI 1.6TDI 2011 PA DOGAN

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:38 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:12 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia Facelift 2.0 CDTI 2014 Manual Timon ANGLEZ

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:14 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 FACELIFT RKS Me Klimë PERFEKTE

8 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra 1.7 cdti 6 shpejtsi viti 2009 viber +38344681815

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:18 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 2015 automatik Matrix ��������

16 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:15 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci automatic me 155.000.km �������� i dogan

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:14 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen c4 1.6 e-hdi grand picaso turismo

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen C4 1.6 e-HDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Astra J 1.7 CDTI FaceLift -2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 5 1,9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione