Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kauqa - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 9
BMW , 4
Opel , 3
Seat , 2
Acura , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
NSU , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Ford , 1
Renault , 1
Daihatsu , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kauqa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kauqa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Sht 21:15 Vetura , Prishtinë

Shitet vw caddy ne gjendje te mir pa klim.

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 21:14 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 14:42 Vetura , Pejë

AUDI S8

58 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Sht 08:58 Vetura , Prishtinë

Seat Leon 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Sht 04:36 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Sht 04:36 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 11:09 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 11:07 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:06 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 11:02 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:00 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 R

26 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7.5

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 23:23 Vetura , Pejë

Golf 7 GTI

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Sht 10:32 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Sht 10:31 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 20:46 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 18:56 Vetura , Prishtinë

BMW 220 190HP 2017 7 KARRIKA

15 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Gush 10:41 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Gush 23:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Honda 1.6 viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 16:38 Vetura , Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Qer 08:05 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

15 800 EUR

26 Maj 12:21 Vetura , Prishtinë

��Falas| Dritë e kokës

15 EUR

25 Maj 10:20 Vetura , Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

05 Pri 19:01 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Mar 20:07 Vetura , Mitrovicë

E shitur!

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 09:51 Vetura , Mitrovicë

U SHIT! FLM MERRJEP!

7 300 EUR

02 Shk 13:44 Vetura , Prishtinë

audi a3 2.0 tdi

4 200 EUR

17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Dhj 13:35 Vetura , Besianë

Citroen C4 2006 ( 110 PS )

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 00:14 Vetura , Mitrovicë

U shit, flm merrjep! SEAT IBIZA 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Korr 23:56 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toka Trualli afer Ajroportit/Vrelle

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 16:37 Vetura , Prizren

Kerkoj nje vetur ndrrim me kuzhin .dhom gjumi etj

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 17:08 Vetura , Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 10:29 Vetura , Prishtinë

SHES KOMPLET MOBILJET E BANESES

3 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 00:53 Vetura , Prishtinë

Shitet golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 600 EUR

13 Tet 15:42 Vetura , Therandë

Kauqa

250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Tet 12:31 Vetura , Prizren

SETRA 315 HD

4 478 994 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 15:12 Vetura , Gjakovë

Kauqa

130 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Gush 11:49 Vetura , Ferizaj

Kerkoj vetur me kompenzim me mobile

21 Qer 20:36 Vetura , Ferizaj

Shiten te gjitha paisjet

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 23:14 Vetura , Prizren

Renault laguna

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 20:33 Vetura , Prizren

shes frigorifer edhe friz me fijoka edhe disa gjera tjera

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Jan 22:12 Vetura , Besianë

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 13:35 Vetura , Pejë

VW Beetle

1 112 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 19:17 Vetura , Pejë

Acura RL benzin

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kauqa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione