Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Land rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Land Rover , 723
Opel , 50
Audi , 41
BMW , 36
Peugeot , 18
Seat , 11
Citroën , 10
Ford , 9
Rover , 8
Renault , 8
Fiat , 7
Jeep , 7
Škoda , 6
Chrysler , 5
Kia , 4
Hyundai , 4
Mazda , 3
Suzuki , 3
Smart , 3
Nissan , 2
Lada , 2
Volvo , 2
MG , 2
Isuzu , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Land rover,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Land rover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Gush 17:40
Linku:
,

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Dje 21:32 ,

BMW X1 SDRIVE 2.0 - RKS - VITI 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:10 ,

Range ROVER Evoque 2.2d fullextra RKS 2013

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:56 ,

VW GOLF VII 2.0 GTI 300 PS I DOGANUAR

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:52
Linku:
Shitorja ,

Land Rover Evoque SD4

19 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:31 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:05 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:23 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:21 ,

Golf 7 R

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:09 ,

Land Rover 2.0 Dizel Rks 4 muj

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:46 ,

Golf 7 140.000km

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 11:18 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:45 Shitorja ,

SHITEN GOMAT 235/65/R17

300 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:58 ,

Golf 6 2.0 tdi sportline anglez padogan

35 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:57 ,

BMW X5 30D XDrive M Sport

37 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Gush 17:40
Linku:
,

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 14:20 ,

Mercedes A clas 180

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 11:36 ,

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

27 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Gush 09:54 ,

Land Rover 2.0 Dizell

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 09:41 ,

MERCEDES BENZ C CLASS 220 AMG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 23:59 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 22:13 ,

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Gush 17:37 ,

Fiat punto

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 16:07 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 16:07 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 15:33 ,

Passat 2.0 tdi anglez pa dogan

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 14:53 ,

Shitet land roveri

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 14:43 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S/Line 2010

9 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:31 ,

Arteon R/Line Limited Edition 2.0 TDI DSG 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:31 ,

Audi A5 35 TDI S/Line 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:31 ,

Mercedes S350 Blueteec AMG/Line 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 14:31 ,

Peugeot 308sw 1.6 2010 Exlusive i doganuar

3 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 22:24 ,

Land Rover Defender

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Gush 00:42 ,

Land rover

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 23:34 ,

Pjes per Land rover sport

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 20:35 ,

shes

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Gush 16:15 ,

PASSAT B2

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Land rover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione