Q7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 558
Opel , 212
BMW , 202
Peugeot , 72
Fiat , 66
Renault , 66
Ford , 63
Citroën , 46
Seat , 34
Jeep , 19
Alfa Romeo , 15
Škoda , 14
Smart , 13
Hyundai , 12
Toyota , 11
Land Rover , 10
Mazda , 8
Nissan , 7
Chevrolet , 6
Kia , 6
MINI , 6
Porsche , 6
Honda , 4
Lancia , 4
Rover , 4
Volvo , 4
Acura , 3
Chrysler , 3
KTM , 3
Ssangyong , 3
Aixam , 2
MG , 2
Suzuki , 2
Artega , 1
Corvette , 1
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Dodge , 1
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1
Zastava , 1
Sot 12:25 ,

SHES RENO SCENIC 1.9DTI V.P 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:25 ,

Shes VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion DSG 150 mi KM

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:25 ,

Ds5

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:24 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.150 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:24 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:23 ,

SHES OPEL COMBO 1.7 DTI RKS 8 muj 2000 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 ,

Fiat sedici diesel 1.9 4X4

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:20 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:20 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 12:14 ,

OPEL SIGNUM 2.2 DTI,RKS 7MUAJ, FULL EXTRA,VITI 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

-Volkswagen Golf 6 - TDI-2.0- Full-Opsione —— 1 Vit RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

FIAT FIORINO 1.3 DIZELL,ME DOGANE,KLIME, VITI 2009

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:13 ,

- Volkswagen Golf 6 - TDI-1.6-DSG-i Sapo DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

CITROEN C4,DIZELL 1.6,AUTOMATIK,RKS,VITI 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:13 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:58 ,

MOLER PROFESIONAL NGJYROSJE RINOVIME ETJ.

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:55 ,

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:53 ,

Fasader/Gipser/Mallter/Knauf/Ngjyrosje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:52 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:50 ,

Lyejm shtepi dhe objekte me glet dhe fasad

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:49 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:47 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:46 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:45 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gips,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:41 ,

Moler Profesional - Mallter,Fasad,Gipser,Ngjyrosje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:40 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:40 ,

Audi Q7

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:40 ,

Renault Megane 1.9 Diesel 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:37 ,

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:37 ,

Seat Leon Fr

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:36 ,

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:35 ,

AUDI Q5 3.0 QUATTRO AUTOMATIK 2010 FULL EXTRA RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

Dacia Logan 1.9Dizell 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:30 ,

Moler Profesional- ngjyrosje,dekorime,knauf etj.

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:28 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:27 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:25 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:23 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kërkime të ngjashme

Q7 q7 Q7 Q7 Q7 Q7 Q7 q7 q7 Q7

Në fillim