Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shes blej Mercedes - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 56
Audi , 16
BMW , 13
Renault , 8
Fiat , 4
Citroën , 4
Peugeot , 4
Nissan , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Dacia , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Acura , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Ford , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shes blej Mercedes , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shes blej Mercedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:49 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Pri 01:59 Vetura  ·  BMW  ·  X3  ·  Prishtinë

Bmw X3 20D 2012 Me Dogane

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 01:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW Passat 1.9 TDI Me klime 2000

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 13:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Shitet golf 7.5

16 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 16:47 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

37 900 EUR

12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

02 Shk 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan II R-Line (Highline) 4Motion – 2.0 TDI – 110KW – 1

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Jan 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Prishtinë

Audi Q7 3.0 rks 7 ulse NDRRIM

15 400 EUR

26 Jan 11:11 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Prishtinë

Audi A8 3.0

17 800 EUR

25 Jan 00:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H rks 12 muaj 1.7 dizel

4 199 EUR

23 Jan 07:28 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d

5 400 EUR

15 Jan 20:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Burim

Golf 7.5 Facelift ne super gjendje

1 EUR

02 Jan 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 DSG 2012 b7 mundsi ndrrimi

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 10:29 Vetura  ·  BMW  ·  116  ·  Prishtinë

Shitet BMW 1-116D

125 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 09:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Nën 23:14 Vetura  ·  Renault  ·  Kadjar  ·  Prishtinë

Shitet Renault Kadjar 2017 1.5Dci 110 ps Automatik EDC Bose

16 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 15:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Kastriot

Shitet monitori per w213 mercedes e class 2017

200 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 12:59 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 09:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet VW Caddy 1.6 Tdi Dsg Rks ne gjendje perfekte

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 07:45 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prizren

Opel insignia

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 21:32 Vetura  ·  Prishtinë

Kerkoj E-Class te aksidentuar

31 Korr 11:07 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Prishtinë

Shitet citroen c2 Automatik rks gjendja perfekte

2 950 EUR

03 Qer 10:33 Vetura  ·  Toyota  ·  Hiace  ·  Ferizaj

Blej Kombi Toyota Hiace ose Mazda E2200 ose E2000

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Pri 14:43 Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Prishtinë

Dacia Sandero Stepway 2018 106.000km

8 350 EUR

12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

02 Mar 00:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel 1.6 cdti automatik 2013 i doganuar nga ch

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Shk 22:18 Vetura  ·  Mazda  ·  E series  ·  Ferizaj

Blej Mazda Kombi E2200 ose E2000 ose Toyota Hiace

55 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 18:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

blej vetura komba veq [ vw ] [ audi ] [ mercedes ]

500 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI tiptop

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 02:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

08 Jan 23:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:51 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shes fellne 17 coll per Audi

290 EUR

05 Nën 17:52 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Klinë

Shitet Opel Vectra 2.0 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 13:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Primastar  ·  Deçan

Shitet nissan primastar super i rujtun!!!!

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shes blej Mercedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione