Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Te 5 bus - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 43
Audi , 30
BMW , 30
Seat , 12
Ford , 9
Peugeot , 7
Fiat , 4
Renault , 3
Škoda , 2
Chrysler , 1
Isuzu , 1
Jeep , 1
Kia , 1
MINI , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Te 5 bus , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Te 5 bus Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi automatik anglez

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi 2003 rks

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 22:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.9 sdi pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 01:52 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Shk 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 18:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 sdi 2008 rks me klim

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 01:59 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel insignia englez

2 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Jan 22:54 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Bjel vetura pa dogan qe nuk doganohen

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
27 Jan 01:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 01:45 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw x5 3.0 dizel pa dogab

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 15:17 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

Bmw x5 3.0 dizel pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 20:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 2.0 benzin automatik 2007

22 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 16:03 Vetura  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Prishtinë

Ford galaxy 1.9 tdi me klim pa dogan

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Dhj 16:47 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat altea FR 2.0 tdi 170 ps

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 11:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf plus 1.9 tdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 11:17 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Prishtinë

Bmw 525 d pa dogan 3.0 dizel

28 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Dhj 14:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi pa dogan

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 16:43 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 dizel pa dogan tel 044 11 30 16

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Dhj 15:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kerkoj golf 4 pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Dhj 16:58 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

Bmw 730 d pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Dhj 20:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Blej vetura te ndryshme pa dogan qe nuk doganohen

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Nën 05:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Vw kombi t4 2.5 tdi rks

2 600 EUR

21 Nën 21:58 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw 520 m paket rks

19 Nën 16:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c 2007 2.0 tdi pa dogan

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 14:36 Vetura  ·  BMW  ·  120  ·  Prishtinë

Bmw 120d 2.0 dizel m packet pa dogan

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 11:11 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi a6 2.7 tdi pa dogan

2 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Nën 12:57 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford focus 1.6 dizel rks

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Nën 00:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2012 style rks

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 12:08 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel meriva pa dogan 1.7 dizel

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 20:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Corsa 1.7 dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 13:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

C 220 cdi 2003 pa dogan

1 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 17:24 Vetura  ·  Seat  ·  Cordoba  ·  Prishtinë

Seat 1.9 tdi 74 kw pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Sht 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 3 1.9 tdi me klim pa dogan

880 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 11:40 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel manual pa dogan

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 12:22 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Zafira 1.9 dizel pa dogan 7 ulse euro 4

1 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 12:56 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi a4 2.0 tdi anglez pa dogan

3 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Gush 22:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 California  ·  Prishtinë

Kombi t5 2.5 tdi pa dogan

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 14:48 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat 2.0 tdi pa dogan

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 00:23 Vetura  ·  Volvo  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Volvo benzine automatik pa dogan

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 00:35 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 2.0 tdi pa dogan

29 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Korr 11:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 1.8 benzin 5 cilndra pa dogan

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Qer 03:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

A klasa 170 cdi pa dogan automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Qer 15:04 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 v5 turbo pa dogan nga zvicra

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 02:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 1.6 tdi i sa po ardhur nga anglia

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 01:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2.0 tdi pa dogan

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:10 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Prishtinë

Ford focus automatil pa dogan

750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Qer 12:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:42 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

Bmw 530 d 3.0 dizel anglez pa dogan

61 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 11:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Prishtinë

Bora 1.9 tdi rks

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 13:48 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw 520d m packet rks

1 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Te 5 bus | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione