Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 29607
Audi , 429
Opel , 408
BMW , 306
Peugeot , 128
Ford , 117
Renault , 115
Fiat , 102
Citroën , 80
Seat , 42
Škoda , 37
Acura , 34
Alfa Romeo , 27
Volvo , 24
Nissan , 21
Jeep , 21
Land Rover , 19
Hyundai , 18
Toyota , 17
Kia , 17
Mitsubishi , 14
Dodge , 13
Mazda , 12
Smart , 12
Suzuki , 9
Honda , 9
Chrysler , 8
Lancia , 8
Porsche , 8
MINI , 7
Rover , 7
Aixam , 7
GMC , 6
Dacia , 5
Daewoo , 5
Daihatsu , 5
Chevrolet , 5
Bentley , 4
Cadillac , 3
Artega , 3
Plymouth , 2
Jaguar , 2
Ssangyong , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Saab , 2
Pontiac , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
Isuzu , 1
TVR , 1
Buick , 1
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Maserati , 1
Wiesmann , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Trabant , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe VW,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj VW Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 50TDI 126.XXX E DOGANUAR 3x S-LINE -2019

44 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 19:01 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 19:01 Shitorja Vetura , Prishtinë

Polo 1.4TSI GTI automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:00 Vetura , Dardanë

VW PASSAT 2.0 TDI VP 2005 - RKS 10 MUJE TIP-TOP

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Klinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

99 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Drenas

❌AUTO-VETURA BLEJM TE GJITH VETURAT DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Prizren

��BLEJM TE GJITHA VETURAT BMW VW AUDI MERCEDES

999 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Dardanë

BMW X5 3.0D MODIFIKANT VP 2007 - FULL EXTRA

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:00 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:59 Vetura , Prizren

��AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA LLOJET E BMW AUDI MERCEDES VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:59 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

88 888 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:57 Vetura , Fushë Kosovë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS A

9 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online
Sot 18:56 Vetura , Prizren

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Online
Sot 18:56 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:55 Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

9 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:53 Vetura , Rahovec

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 888 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online
Sot 18:53 Vetura , Prishtinë

VW Polo 1.4 TDI Rks klim

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

PIKAP FORD CONECT 1.8 TDCI 2.300 euro 044280873

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

Shes fiat scudo 2.0 jtd rks i skaduar ☎️044280873 1490 eur

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Pejë

Vw Passat B7 2.0 TDI BMT DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9SDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura , Prishtinë

������VW Caddy 1.9TDI 2003������

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:45 Vetura , Prishtinë

vw Polo-Match 1.6 TDI dizell viti 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 Vetura , Mitrovicë

Passat B7 2.0 Highline Viti 2013 Full Extra pa Dogan

8 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:39 Vetura , Lipjan

��SHITET VW JETTA 2.0TDI AUTOMATIK DSG��

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:37 Vetura , Ferizaj

Volvo XC90 2006 2.5T Benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:36 Vetura , Prishtinë

VW JETTA 1.9 TDI Rks Klim

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 18:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG HIGHLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW T-Roc 2.0 TDI Life DSG 4 Motion Panoram Kamere Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VII 1.6 TDI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Touareg 2.5 TDI Automatik 4 Motion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI 4 Motion Automatik DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7 2.0 TDI 4 Motion Facelift

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Bluemotion Doganuar 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:12 Vetura , Prishtinë

Vw Touran 1.6 TDI DSG Trendline Bluemotion 2015

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1,6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2011 me Klim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Highline Navigacion Doganuar 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:10 Vetura , Mitrovicë

Polo 1.2 Tdi Highline Bluemotion Doganuar 2013

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa Dogan - viti 2008 me Klim

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:02 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T4 Dupell Kabin 2.5 tdi - Pa Dogan - viti 1999 me klim

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 5 ulse 1.9 Tdi- Pa dogan- viti 2006 Klim

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 5ulse - Me Dogan e tvsh - viti 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2004

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:00 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi-Friz- Me Dogan-Tvsh- viti 2012 me klim

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:58 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Me Dogan+Tvsh viti 2006 me klim

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj VW | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • VW T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • Vw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • vw në kategorinë Vetura | Citroën | Nemo
  • Vw polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera | T4
  • Vw në kategorinë Makina
  • vw caddy në kategorinë Vetura | Ford
  • Vw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • vw caddy në kategorinë Makina
  • Vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • vw t5 në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione