Vektra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 2156
Audi , 147
BMW , 115
Fiat , 58
Ford , 57
Renault , 56
Peugeot , 45
Citroën , 33
Jeep , 16
Škoda , 15
Alfa Romeo , 13
Hyundai , 12
Seat , 11
Smart , 9
Mazda , 8
Nissan , 7
Toyota , 7
Kia , 6
Volvo , 6
MINI , 5
Rover , 5
Acura , 4
Aixam , 4
KTM , 4
Chrysler , 3
Ssangyong , 3
Honda , 3
Lancia , 3
Suzuki , 2
Alpina , 2
MG , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Grecav , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Maybach , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vektra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vektra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:00 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:38 ,

Shitet apo nderrohet vw golf 3 1.9sdi 20 vite ni pronar

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:20 ,

Polo

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:19 ,

Clio

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:19 ,

BMW 320D ***Nderrim***

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:18 ,

Renault Megane *Nderrim*

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:17 ,

Renault Scenik

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:17 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 06:25 ,

Kombi T4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:47 ,

ford fiesta 2012

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:46 ,

citroen c1

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:18 ,

Shiten pjes per Citroen Jumpy

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 20:24 ,

Shitet vektra 2.2 benxin euro 4 vp 2005 isa po ardhun

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:37 ,

Golf Vll 2.0 tdi highline automatik led-xenon-bi-xenon

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:34 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 ,

Corsa 1.3 cdti facelift i doganuar 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:20 ,

Volvo S40 2.4 Benzin Automatik RKS ( Ndrrohet )

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:42 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:21 ,

Opell vektra

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 12:35 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

Histora e veturës

555 555 555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 12:30 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 12:04 ,

Urgjent.Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

85 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:03 ,

Shes.pjes .per .audi a4 b5 4x4 quatro

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:34 ,

shitet

Histora e veturës

1 354 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:25 ,

opel sintra

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:22 ,

Hyundai 045290107

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:21 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:57 ,

Shitet vektra me regjistrim

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

Shiten Fellnet 16 Inch per FORD

Histora e veturës

255 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:31 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:55 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:55 ,

GOLF 7 R

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 08:25 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:24 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:22 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 20:57 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

Histora e veturës

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:57 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Korr 18:56 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 18:19 ,

Passat CC 2.0 TDI 125KW 170ps

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 17:17 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 17:09 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vektra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vektra në kategorinë Vetura | Opel | Calibra
  • Vektra në kategorinë Vetura | Citroën
  • Vektra në kategorinë Vetura | Alfa Romeo | GT
  • vektra c në kategorinë Vetura | Opel | Vectra
  • Vektra në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Vektra 1.6 në kategorinë Vetura
  • Vektra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione