audi a4 b8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 49
BMW , 12
Opel , 3
Peugeot , 3
Ford , 2
Smart , 2
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Toyota , 1
Volvo , 1
Sot 21:01 ,

BLEJ GOLF 5 , PA DOGAN

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:01 ,

BLEJ GOLFA 4 DHE 5 PA DOGAN--- PER PJES UM VYN

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 21:01 ,

Blej te gijtha llojet e veturave pa dogan

2 333 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:59 ,

Blej te gjitha llojet e veturave pa dogan per PJES

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:33 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:33 ,

Blej gjitha llojet e OPEL pa dogan- Per pjese

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Blej vetura pa dogan- Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

BLEJ VETURA FRANCEZE PA DOGAN DHE ANGLEZ

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:00 ,

BLEJ VETURA DEFEKT PA DOGAN RKS VW BMW AUDI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:00 ,

BLEJM VETURA��VW BMW AUDI MERCEDES ������

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 ,

I BLEJM VETURAT E AKSIDENTUAR DEFKT PA DOGAN

77 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

BLEJM VETURA DEFEKT APO QE NUK I PERDORNI VW BMW

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:59 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN TAN LLOJET VW BMW AUDI

89 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:59 ,

BLEJM VETURA BMW AUDI VW GOLF MERCEDES

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:15 ,

Shitet Chevrolet 2.0 dizell, 1 vit RKS

3 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 ,

Shitet passat B8 2.0 TDI Bluemontion DSG 2014

16 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 11:35 ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI DSG 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 19:43 ,

VW PASSAT B8 2018 RKS

16 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Tet 21:36 ,

Shes pezho 307 2.0 dizell

2 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 17:20 ,

Mercedes 250

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 22:23 ,

OPEL CORSA B 1.2 BENZIN VITI 1994 RKS I SKADUM 950

950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 16:19 ,

Renault Megane karavan 2010

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 17:21 ,

Shitet Audi A4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 01:16 ,

Ford Fiesta 1.6 16V Sport /Klim/ABS

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 20:15 ,

BMW 525XD (3.0) xdrive 4x4 Facelift nga ����

10 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 20:34 ,

Audi A4 B8 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:45 ,

Passat b8 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 12:48 ,

Touran Cross 2.0 TDI DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 20:55 ,

audi a4 s line b8 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 16:16 ,

I SHITUR Passat 3c R-Line 2.0 TDI 4 Motion DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 15:51 ,

Golf 6 dsg 2.0

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 20:49 ,

Shes Audi a4 b8 diesel 2.0 2011

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:00 ,

audi a4 b8 177ps

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 16:05 ,

Mercedes B 200 CDI RKS

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 13:00 ,

Mercedes-Benz AMG GTC - Edition 50 nja prej 500

219 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Korr 17:38 ,

Vw Passat 2.0 DSG - U SHIT

11 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 19:00 ,

Blejm te gjitha veturat aksident, karaseri demtuar

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 18:02 ,

Venta 1.8 benzin viti 94

1 550 EUR

23 Qer 17:17 ,

Bmw 116d f20 2.0

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 14:00 ,

Shitet Audi A4 S-line 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 19:26 ,

Shes mercedes 190 dizell viti 86

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 19:14 ,

Shes mercedes 190 dizell viti 86

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 02:57 ,

She's Audi A4 B8 Avant

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Maj 20:19 ,

Blejm vetura aksident te gjitha llojve

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:52 ,

Audi A4 S Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:59 ,

Audi A4 B8 2.0 TDI (Automatik) SLINE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 17:05 ,

Touran 2.0 DSG

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim