Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bager | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 17
Audi , 13
BMW , 13
Opel , 13
Peugeot , 6
Fiat , 4
Renault , 3
Toyota , 3
Volvo , 3
Jeep , 2
NSU , 2
Škoda , 2
Acura , 1
Alpina , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
KTM , 1
Lincoln , 1
Mazda , 1
MG , 1
Rover , 1
Seat , 1
Spyker , 1
Triumph , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bager,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bager Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:20 ,

Shitet kamjoni Man korp me dogan pagume

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:07 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 09:46 ,

KAMIONET*VW*T5.TRANSPORTER 2.0 TDI.2011

11 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 14:47 ,

Punojmë me bager

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 16:50 ,

Bager

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 22:29 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI UNITED Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:14 ,

Pikap vw Caddy 2006

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 19:25 ,

Kamion & Bager

1 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Mar 22:27 ,

VW.T5 .TDI 2011.KAMIONET

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:48 ,

Caddy

75 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 08:19 ,

Nissan navara 2.5 ndrrim me bager

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 10:45 ,

U SHIT FLM MERCEDES C 270 CDI AVTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 03:50 ,

bager

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 22:08 ,

Bager

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 11:03 ,

Punime me Bager , Hapje kanalesh etj.

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 19:20 ,

Taureg 3.0

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:38 ,

Shitet ose ndrrohet

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Pri 13:18 ,

Mercedes E350

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 00:35 ,

Renault Trafik 2.0 2014 .Ndërrim

7 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:28 ,

U SHIT FLM GOLF 5 1.9 TDI 77KW DSG Viti 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 20:07 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 13:47 ,

U SHIT FLM C 220 CDI -BLUEFICENCY - AUTOMATIC - TIPTRONIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:52 ,

Shitet rang roveri

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 19:49 ,

Kamionet Peugeot Boxer 2004 diesel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 21:36 ,

Tiguan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 04:35 ,

Mercedes 208 ndrrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 10:14 ,

U SHIT FLM PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:54 ,

U SHIT FLM GOLF 5 2.0 TDI RKS 248000 Kilometra

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 02:41 ,

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:14 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 09:59 ,

GOLF 7 VITI 2013 i sapo Doganuar ne RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 14:56 ,

U SHIT FLM GOLF 4 1.9 TDI VITI 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 16:34 ,

Bager O&K RH6 21ton

6 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Qer 14:08 ,

BMW X1 X-Drive 2014 automatik

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 02:13 ,

Rover 45

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 22:30 ,

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 12:49 ,

VW Touareg 3.0

1 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:29 ,

Audi A4 3.0TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bager | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione