bmw | Vushtrri | Makina | Vetura

BMW , 627
Opel , 16
Audi , 14
Ford , 8
Fiat , 7
Renault , 7
Peugeot , 3
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:19 Shitorja ,

BMW 118 DIESEL 2.0 MANUEL E DOGANUAR RKS

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:55 ,

Bmw 316,2.0 dizell,viti 2011 me dogan homologim

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

RENT A CAR SHUM LLOJE TE VETURAVE ME QERA

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:21 ,

Shitet BMW X5 3.0D

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:14 ,

BMW 730D 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:13 ,

BMW 530 D

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:02 ,

Shes BMW 520Benzin Automatik Rks Klim M Packet 2005

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:25 ,

Shes Sprinter 312 Friz Funksional Ekstra I Rujtun 99

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:24 ,

Shes BMW 320 2.0Dizell Regjistim 5 Muj Klima Tronik

Histora e veturës

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 ,

Shes BMW X5 3.0Dizell Automatik Rks Klima Tronik

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 ,

BMW E46 2.0Dizel AUTOMATIK RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 12:46 Shitorja ,

BMW X5 M 50D xDRIVE 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Korr 13:02 ,

BMW 120 dissel 2014 pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 15:25 Shitorja ,

SHITUR....

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 20:11 ,

Bmw 320d

Histora e veturës

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 12:23 ,

bmw 318 2.0 model 2009

Histora e veturës

6 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 10:34 ,

Bmw 320 e46 m paket

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Korr 10:14 ,

BMW 320 ///M Packet

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 06:53 ,

BMW 1

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:30 ,

BMW 320d xDrive Kombi

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 22:08 ,

BMW X1 23D XDRIVE

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 21:00 ,

Bmw X3 3.0i xdrive

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Korr 20:48 ,

Bmw X3 3.0i xdrive

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 12:31 ,

SHITET BMW X3 AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 22:08 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 17:05 ,

Bmw

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Korr 21:19 ,

BMW 320d

Histora e veturës

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 19:02 ,

Bmw X3 3.0i xdrive

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:59 ,

Shes veturen

Histora e veturës

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Qer 18:56 ,

Vetura

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Qer 07:08 ,

BMW X6 3.0 X Drive Facelift

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Qer 09:02 ,

Branika per Bmw 5 F10

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 15:43 ,

Branika per Bmw 5 F10

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 15:35 ,

Branika per Bmw 5 F10

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 21:06 ,

SHITET BMW 118 2.0 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 10:43 ,

Branika per Bmw 5 F10

Histora e veturës

320 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 23:43 ,

Bmw X6 40D

Histora e veturës

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 13:25 ,

Bmw 530 3.0 Automatik full opsion

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 20:14 ,

Bmw 520d f10

Histora e veturës

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 18:47 ,

BMW GT 530 X DRIVE LIBER SERVISI FULL OPSION

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • BMW në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | GLE-Class
  • Bmw 320 në kategorinë Vetura | BMW
  • Bmw në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Bmw në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Bmw në kategorinë Vetura | Škoda | Octavia
  • BMW në kategorinë Vetura | Audi
  • Bmw në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • bmw në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • bmw në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 230 | E-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione