Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

per pun - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 113
Fiat , 54
Renault , 48
Ford , 45
Audi , 45
Peugeot , 39
Citroën , 38
BMW , 29
Acura , 17
Nissan , 9
Škoda , 9
Hyundai , 6
Mazda , 4
Seat , 4
Kia , 3
Alpina , 3
Volvo , 3
Honda , 3
Aixam , 3
Jeep , 3
Grecav , 2
Saab , 2
Isuzu , 1
Toyota , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Wartburg , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Proton , 1
Smart , 1
Infiniti , 1
Bentley , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe per pun , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj per pun Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Klinë

SHES KOMBIN T4

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Laser meter profesional rimbushes

38 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

89 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

TransporT - 24/7 - JEMI ATY KU JU DUHEMI �� 044-248-421

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

Mercdes 190 1.9 Dizel

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 09:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Mercedes Sprinter 314 2021

26 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 23:22 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Skenderaj

OPEL MERIVA. 1.7CDTI

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 23:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

ddion

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 20:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Range Rover Sport Diesel 3.6 V8 Facelift 2011 Autobiography

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 19:16 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fushë Kosovë

Renault megane

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
26 Maj 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.4 shume i mire

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 05:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 2013 1.6 benzin

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 08:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 01:09 Vetura  ·  Aixam  ·  City  ·  Viti

Ipet Depo e gatshme per ngjyrosje

4 EUR

08 Maj 02:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Vushtrri

shes kombin

700 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Maj 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

MAKIN CNC STIROPOR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 17:54 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Malishevë

Shitet audi q7

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 17:41 Vetura  ·  Peugeot  ·  Expert  ·  Gjilan

Kombi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 06:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Shes cady 2005 ngjendje shum tmir nuk bej ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 20:15 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fushë Kosovë

shitet ose ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 23:09 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

Shes apo nrrim tok apo pun shtepije

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 23:20 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fushë Kosovë

shitet ose ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:08 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

shes apo me pun apo tok

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 03:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Mbushes per veture (Fast Charge) me kabell

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 21:54 Vetura  ·  Bentley  ·  Azure  ·  Vushtrri

shesim ose japim me qira

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 00:02 Vetura  ·  BMW  ·  135  ·  Fushë Kosovë

Blej mercedesa te gjitha llojet

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 17:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Prizren

WvT5 1.9 shitet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 21:28 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Lipjan

Citroen jumpy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Mar 04:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220 4Matic 2019 Digital Tacho

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 08:44 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Lipjan

Citroen jumpy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 15:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Lipjan

Shitet pikapi

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 17:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjakovë

Shitet kombi Mercedez

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 09:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Pikap cady shitet ose ndrrohet me vetur tjetr

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Shk 09:37 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Lipjan

Citroen jumpy 1.9

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 14:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Mitrovicë

Passat B8 2.0 DSG Ndrrohet

03 Shk 16:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Besianë

VW T4 2.4 ☎️�� 045202606

4 200 EUR

30 Jan 09:04 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Burim

Ford Transit 2.2

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 01:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 14:40 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Prishtinë

Bmw X1 20d XDrive

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 22:49 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Ferizaj

Mercdes 190 ni vit regjistrim

25 Jan 00:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H rks 12 muaj 1.7 dizel

4 199 EUR

18 Jan 22:26 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Besianë

MASSEY 235 / I SAPO ARDHUR NGA GERMANY

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Jan 23:34 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prishtinë

Citroen Frigo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
11 Jan 15:02 Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

Peugeot 407 2.0 HDI AUTOMATIK

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 23:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shitet Pikapi ne gjendje te rregull

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj per pun | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Per pun në kategorinë Veshje/Këpucë
  • per pun në kategorinë Vetura
  • per pun në kategorinë Makina korrëse
  • per pune në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Per puntori në kategorinë All Category
  • Per pun në kategorinë Për meshkuj
  • Per puntori në kategorinë Makina dhe Vegla
  • per pun në kategorinë Hapsirë afariste
  • Per pune në kategorinë Veshje/Këpucë
  • per pune në kategorinë Moto-kultivatorë

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione