peugeot | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Peugeot , 6645
Opel , 313
Audi , 269
BMW , 250
Renault , 99
Ford , 89
Fiat , 87
Citroën , 86
Seat , 37
Alfa Romeo , 25
Škoda , 24
Jeep , 19
Hyundai , 17
Smart , 16
Toyota , 11
Mazda , 9
Nissan , 9
Chevrolet , 9
Rover , 8
MINI , 6
Kia , 6
Volvo , 6
Porsche , 6
Chrysler , 5
Acura , 5
Honda , 5
Lancia , 5
Suzuki , 4
Ssangyong , 3
KTM , 3
Jaguar , 2
Artega , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
Piaggio , 1
21 Nën 00:22
Linku:
,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:04
Linku:
,

Mercedes A170 RKS 02/2021

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 07:35 ,

PEUGEOT 307cc CABRIO 2.0b

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:30 ,

BMW X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:30 ,

VW Golf 6 tdi 1.6 2010 4motion ����

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:12 ,

Peugeot 405 1.9 dizel URGJENT

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:50 ,

Suzuki Vitara 1.6 Turbo Diesel (4x4) TCSS

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 01:32 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 2002

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:32 ,

Renault Grande Scenic 1.9 Diesel 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:42 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:32 ,

Peugeot 206 1.4B - RKS deri me 16.11.2021

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:04 ,

PEUGEOT 307 1.6 DIZEL 2007 RKS

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Suzuki Vitara Diesel 2017

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:25 ,

Peugeot 307 HDI

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:24 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI Automatik

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:17 ,

PEUGEOT 107 1.0 BENZIN 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:12 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:12 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 ,

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:08 ,

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

OPEL CORSA D, VP 2007 ,1.2 BENZIN

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:54 ,

GJIP MAZDA CX7.DIESEL , 4X4

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:52 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:51 ,

Shitet 550

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:50 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:41 ,

VW GOLF 6PLUS 2.0 AUTOMATIK ME DOGANE E HOMOLOGIM

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

SHITET PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2010 DOGAN HOMOLOGIM

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:27 ,

Audi A4 2.0tdi Automatik ,Full opsion

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

VW Passat 1.9 TDI (DI) te kuqe

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Shitet Golf 5 Plus mundsi ndrrimi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Peugeot 307

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 ,

Peugeot 308 HDI 1.6 viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:19 ,

Peugeot 1007 (automatik)

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:14 ,

Peugeot 308 ngjendje prefekte1 pronar prej fabrike

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

Peugeot 308

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:04 ,

AUDI COUPE GT

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:01 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 ,

Peugeot 1.4 Benzin

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:01 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:00 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

Peugeot 307 1.6Benzin Plin V.p2004 7 Muj

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

Peugeot 308 1.6 Benzin V.p2008 Rks

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:51 ,

PEUGEOT 308 1.6 D AUTOMATIK 2011 ME DOGAN 170KM

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:51 ,

peugeot 3008 viti 2011 2.0 HDI RKS 7 MUJ URGJENT

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim