peugeot 206 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Peugeot , 1140
BMW , 158
Audi , 155
Opel , 131
Renault , 57
Ford , 53
Fiat , 51
Citroën , 39
Jeep , 20
Seat , 18
Alfa Romeo , 14
Škoda , 13
Smart , 12
Hyundai , 11
Toyota , 10
Kia , 7
Mazda , 6
Chevrolet , 6
Nissan , 5
Volvo , 5
Porsche , 5
Chrysler , 4
MINI , 4
Rover , 4
Lancia , 4
KTM , 3
Suzuki , 2
Ssangyong , 2
Honda , 2
Aixam , 2
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Subaru , 1
15 Jan 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 06:06 ,

SHES PIKAPIN OPEL COMBO 1.7 DTI 2004 = 2.200 euro

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:05 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 05:52 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:39 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:38 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:45 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI KLIM 66 KW RKS V.P 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:40 ,

VW PASSAT 1.6 TDI SAPO ARDHUR NGA ZVICRA����

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:14 ,

Peugeot 206 1.4 HDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 ,

Bejm blerjen e Veturav AnnnGlezeee 044-647-279

44 647 279 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:01 ,

Vw Golf VII

13 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:46 ,

SHITET PEUGEOT 206+ 1.4 HDI 2010 DOGAN HOMOLOGIM

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

BLEJ AUDI A3

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:22 ,

BLEJ GOLF 6

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:15 ,

Seat Leon FR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:10 ,

Audi a6 quattro matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:10 ,

shkoda oktavia 1.6 TDI viti 2016 euro 6 regjistrim 7muj

7 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

GOLF 5 1.9 TDI AUTOMATIK DSG 6 VITI MODEL 2008 RKS 6 MUJ

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Shes Peugeot 206 1.6HDI Klima Tronik Viti 2005

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:57 ,

VW BORA 1.9 TDI E REGJISTRUAR RKS KLIM - 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 ,

Kuzhina me makin enelarse dhe shporet elektrik

700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:16 ,

Shesim Goma rezerv Per vetura +38345207664

555 555 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:13 ,

PEUGEOT 206 1.4 ��AUTOMATIK��Km 156.000 GARANTUME V.P 2002

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:09 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI 5 DYER I DOGANUAR 2011

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:09 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI 6 SHPEJTSI I DOGANUAR 2015

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

SHKODA OCTAVIA 1.9 TDI TABELA RKS 2010

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

FIAT PUNTO EVO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 2012

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:08 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:08 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

PEUGEOT 206 ��

2 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:02 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999


Në fillim