Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pollo - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 30
Opel , 13
Peugeot , 12
BMW , 11
Renault , 10
Citroën , 6
Acura , 5
Fiat , 4
Ford , 4
Jaguar , 3
Alpina , 2
Hyundai , 2
Mazda , 2
Nissan , 2
Proton , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Suzuki , 2
Toyota , 2
Aixam , 1
Jeep , 1
Kia , 1
KTM , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
MG , 1
MINI , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Volvo , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pollo , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pollo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Prishtinë

MERCEDES S350d 4matic Maybach Model

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 220  ·  Prishtinë

Mercedes GLC 220d 4 matic

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Prishtinë

MERCEDES E350 2015 RKS

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 4 matic 2017

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo 1.4 dizell

3 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Pollo 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:27 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 Allure 1.6 HDI Naftë

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 19:21 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 - 2.0TDI (150PS) , S-Tronic - VITI 2016

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Pollo 2011 1.4 tdi

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 14:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 14:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 14:17 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:50 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 21:49 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

150 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 12:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Polo 1.6 dsg 2019

14 300 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Shk 13:59 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Gjilan

shes fellnet 225/45/17

160 EUR Price Reduced

18 Shk 14:01 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Prishtinë

Shes: Peugeot 208 1.6 HDI ( Naftë )

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Shk 07:04 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

CITROEN C3 VITI 2017 RKS 1.2 BENZIN

7 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Shk 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

Pollo disel 1.6 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 18:04 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

045811496

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 18:02 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Therandë

045811496

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Mitrovicë

Pollo 1.9 SDI viti 2003 RKS 1 vit 049113933

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Jan 18:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Lipjan

U shit e gzoft pollo 1.9 SDI viti 2004 rks dhjetor 2023

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 18:01 Vetura  ·  KTM  ·  X-BOW  ·  Viti

Punojm Gled Rafaello etj

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 15:19 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI NGA GJERMANIA

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Jan 04:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLC 250  ·  Prishtinë

Mercedes GLC250 9G AMG Line 4 Matic 2016

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 22:03 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3CDTI NGA GJERMANI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 11:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

Pollo

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 14:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes E220D 194HP 9G 2017 Black Edition

19 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 13:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Shes Pedale edhe pasqyre per vetura autoshkoll

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 11:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

Pollo 1.9 sdi me klim

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

22 Dhj 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Vushtrri

Pollo

39 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Dhj 21:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Pollo

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 15:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Besianë

Shitet pollo 2018

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Dhj 07:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prizren

Shitet passat cc 2.0 dsg

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 16:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prizren

Shiten Branikat per pollo 2012

300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 20:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shtime

Pollo

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 13:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Pollo 1.4 dizel

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pollo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Pollo në kategorinë Vetura | Audi | A6
  • Pollo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Pollo në kategorinë Makina
  • pollo në kategorinë Vetura | BMW | 320 | Seri 3
  • pollo në kategorinë Vetura | Citroën | C2
  • pollo në kategorinë Vetura | Volvo
  • Pollo në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Pollo në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Pollo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Lupo
  • Pollo në kategorinë Vetura | Audi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione