Pollo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 32
BMW , 22
Opel , 11
Peugeot , 9
Renault , 6
Acura , 4
Fiat , 4
Škoda , 3
Alpina , 2
Citroën , 2
Ford , 2
Mazda , 2
MINI , 2
Nissan , 2
Proton , 2
Seat , 2
Volvo , 2
Aixam , 1
Ferrari , 1
Jeep , 1
Kia , 1
KTM , 1
Lancia , 1
Plymouth , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pollo,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pollo Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:55 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Histora e veturës

87 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 06:59 ,

Pollo ne shitje

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 19:45 ,

Wv polo urgjent

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 18:33 ,

POLLO. 1.2 BENZIN VITI. 2008

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 12:06 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 08:54 ,

Q7 Facelift S line RKS

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 08:53 ,

Mercedes b class 1 vit rks full opsione

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 08:48 ,

Minicooper SD automatik rks 2013

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 22:20 ,

GOlf 7.5 GTI viti 2018

Histora e veturës

19 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 22:20 ,

Polo 1.4 TDI Bluemotion

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 10:51 ,

urgjent!!!!!! !! pollo 1.3GT

Histora e veturës

850 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 20:03 ,

Shes ose ndroj Pollo shum shum emir

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Korr 07:55 ,

Pollo 1.6 DSG RKS i Par MACHT Model

Histora e veturës

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 09:34 ,

GOLF V 1.9 TDI RKS V 4MOTION VITI 2008 shpejci 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 21:30 ,

Pollo

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 14:25 ,

Pjes per Pollo 1.4 Dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 09:16 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

Histora e veturës

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 20:18 ,

Shes ose ndroj Pollo dizell shtoj pare

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 16:35 ,

Pjes per pollo 1.4 Dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 12:54 ,

Pjes per Pollo 1.4 benzin

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 21:02 ,

Shitet

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 00:11 ,

Polo AllStar 1.4 TDI Bluemotion

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Korr 10:47 ,

Shitet polo

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 11:30 ,

Pjes per Pollo 1.4 benzin

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 19:27 ,

Shitet polone gjemdje te rregullt

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 19:39 ,

Shitet lupo ne gjendje prefekte boj ndrrim me pollo

Histora e veturës

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 01:24 ,

Shes pollo 1.4b 16v

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:42 ,

Tapacira.per..gollf.2.gjeta..4 dyrsh.shum t rujtun

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:24 ,

Pompa.t.benxines..per vw.opell.golf.audi.etj .etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:23 ,

Bosh.pump.per.mercedes.dizell.190.sh.200.sh

Histora e veturës

50 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:22 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.190. 200.sh.250.sh 300.sh

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:21 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

Histora e veturës

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:20 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

Histora e veturës

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Qer 11:13 ,

SHES POLLO BENZI RKS 9 MUJ

Histora e veturës

1 199 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 21:14 ,

U shitttttt 800 € fiks

Histora e veturës

980 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:22 ,

POLLO 1.4 TDI

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 01:30 ,

shitet

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 23:03 ,

Shitet golf 6 plus 2.0 140 Ps pa doganë

Histora e veturës

5 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 07:17 ,

I shitun nga sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 15:10 ,

Polo 1.4 Dizell

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 22:22 ,

shes radi navigacin qip auks dvd cd blutuf e shum sene tjera

Histora e veturës

90 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 20:54 ,

Reno kango

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 11:31 ,

Pollo 1.2 b

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 21:26 ,

Pollo 1.4 tdi 2005

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 23:23 ,

Golf 6 2.0 TDI 2011 140 PS ����

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pollo | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione