Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

smart dizell - Vetura Të gjitha në Kosovë

Smart , 54
Audi , 42
Opel , 39
BMW , 34
Ford , 29
Peugeot , 16
Citroën , 14
Fiat , 13
Renault , 13
Nissan , 6
Toyota , 5
Jeep , 4
Hyundai , 3
Volvo , 3
Zastava , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Acura , 2
Ssangyong , 2
Rover , 2
Subaru , 2
Mazda , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Daihatsu , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe smart dizell , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj smart dizell Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Viti

Citroen Jumpy 1.6 Hdi 2010 nga ZVICRRA

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 18:47 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Fellne origjinal per audi 80 b4 audi .90 etj . R15.

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:47 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen C4 Grand Picasso 2.0 Automatik BlueHDI “EXLUSIVE”

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 Vetura  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Ferizaj

Ford Kuga 2.0 TDCI 4x4 Automatic

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Ferizaj

Opel Mokka 1.7 CDTI EcoFlex 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Ferizaj

Citroen C4 1.6 e-HDI

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Ford  ·  Focus C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016 EcoFlex

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Vetura  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Ferizaj

Ford C-Max 2.0 TDCI AUTOMATIK -2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

Motorra.1.9 dizel per golf gjeta audi 80 t2 t3 t4 etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:41 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Prizren

Shiten gomat e reja t dimnit M+S 205 65 R15

100 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI 150 PS AUTOMATIK 68.000 KM

22 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Shitësit të Besuar
Sot 18:23 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

MERCEDES C220 CDI 170 PS AUTOMATIK AVANGARDE

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:44 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Lipjan

Mercedes A Class 170

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:56 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault scenik 1.9 dizell clim regjistrim etj

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Lipjan

Ford Focus Dizell

1 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:08 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Ferizaj

Opel meriva 1.7 cdti facelift automatic i doganuar

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Bora  ·  Gjakovë

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Malishevë

Shes Gjeta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 cup-2014-dizell clim etj

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Ducato  ·  Skenderaj

fiat dukato

1 250 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:09 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 GTD 184PS AUTOMATIK I DOGANUAR

21 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:08 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit Custom 2014 2.2D PA DOGAN

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
16 Maj 12:29 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa E 1.4 i automatic 1480.000.km i ardhur nga������

9 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 20:08 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 23:08 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

Bmw G30 520d Mild-Hybrid FaceLift Model 2022

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Touran 1.6 TDI DSG Automatik 7 Ulse Full Opsion Model 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 23:01 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI Ultra Model 2016 Matrix Sline

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro MATRIX Full Opsion Model 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:58 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Prishtinë

Mercedes ML350 CDI Avantgarde Model 2013 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:57 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

Bmw F10 2.0d Luxory Line Facelift Model 2014 Full Opsion

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 14:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Sprinter 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Maj 08:24 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 15:18 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 00:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

VW PASSAT 2.0TDI 140PS AUTOMATIK DSG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 18:49 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 14:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI Anglez

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 13:49 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

Ford fokus 2.0 tdci titanium automatic�������� i doganuar

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Maj 13:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel astra 1.7 cdti facelift ecoflex i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 10:47 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Viti

Ford Transit 3.2TDCi (dupllak) *Pa dogan* B-Kategori

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
06 Maj 10:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Viti

Vw Caddy 1.9 TDI 2004 Me Klim---Nga Suedia--

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
05 Maj 20:58 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Pejë

BMW X5 3.0 D Modifikant

6 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 09:30 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Insignia 2.0 cdti facelift automatic i doganuar

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 18:51 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj smart dizell | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!



Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione