Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet Golf 5 - Shpallje për GOLF 5 në shitje

VW Volkswagen , 3646
Opel , 131
Audi , 77
BMW , 69
Ford , 36
Peugeot , 32
Renault , 31
Fiat , 22
Citroën , 15
Škoda , 14
Seat , 12
Alfa Romeo , 10
Hyundai , 10
Toyota , 8
Acura , 5
Volvo , 5
Daihatsu , 5
Kia , 4
Jeep , 4
GMC , 4
Lada , 3
Rover , 3
Suzuki , 2
Alpina , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Pontiac , 2
Smart , 2
Mazda , 1
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
Wiesmann , 1
Ssangyong , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Yugo , 1
Aixam , 1
Subaru , 1
Chevrolet , 1
Ferrari , 1

Shitet Golf 5 - është fraza e duhur nëse edhe ju jeni të interesuar për të parë shpallje të personalizuara për Golf 5 në shitje.


Ju mund të shfletoni rezultatet e kërkimit të frazës "shitet Golf 5" dhe të gjeni shpallje të shumta për Golf 5, Golf 5 plus, Golf 5 automatik, Golf 5 1.9, Golf 5 2009, Golf 5 GTI dhe shpallje tjera për vetura Golf 5.

11 Maj 23:25
Linku:
,

AUDI A4 S-Line 2.0 2017

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:53
Linku:
,

Tiguan VW

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:44
Linku:
,

Shitet Shkoda e sapo Doganuar/Regjistruar

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 20:56 ,

Shitet opel insignia 2010 full opsion 2.0 cdti automatik rks

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:56 ,

Shitet apo nderrohet seat leon 2014 1.6 tdi 161.xxx km

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:51 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODEL ELEGANCE RKS 2005.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:42 ,

Golf GTI 2.0 ka nevoj per ngjyr komplet rks me 1 vit

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:26 ,

Golft 5 lpus 19 tdi rks viti 2006 gjenje super

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:25 ,

BMW 116D 2.0DISEL F20/F21 RKS

12 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:19 ,

Shitet Bmw 2011 serie 1 e 87 118 dizel

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:16 ,

Skoda Fabia TDI 2011 Greenline 198xxx km

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:33 ,

GOLF 4 1.9 TD(I) / Viti 2003 / PACIFIK

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:28 ,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:47 ,

Shitet Fiati 1.3 Dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:57 ,

Golf 4 1.9 TDI. 2001

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:48 ,

Golf 5 2.0tdi 103kw 2004 rks 5muj

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:15 ,

Shitet Golf 5 tour look GTI 2.0 TDI, 6 shpejtsi RKS 6 muaj,

5 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:53 ,

Tiguan VW

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:20 ,

Golf4 TDI- PACIFIC

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:20 ,

Golf 4 PACIFIC TDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:03 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:44 ,

Shitet Shkoda e sapo Doganuar/Regjistruar

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:39 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Shitet Mbulesa Per Bagazh a Class mercedes

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:29 ,

Reno laguna 2.2 disel

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:16 ,

ndrrohet me vetur,gjip shtoj euro

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:18 ,

Shitet iveco korp 2.8 hpi pa dogan viti 1998

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:37 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:37 ,

Caddy 2011 145000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:37 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 ,

Skoda superb 2.0TDI 190ps DSG

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:00 ,

SHITET VW GOLF 5 FSI 1.6 BENZIN PA DOGAN EURO 4

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:30 ,

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36 ,

Golf 6 2.0 Tdi rks 5 muaj 2009

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 ,

Renault Twingo 1.4 Diesel 2014 me dogan te paguar

5 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 23:14 ,

Golf5 1.9 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:33 ,

Shitet opel vectra B 1.8

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 22:11 ,

Golf 5 1.9

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 22:11 ,

golf 5 1.9. 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 19:41 ,

Golf 5 1.9tdi DSG

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:12 ,

PEUGEOT e- HDI 1.6

7 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Maj 13:59 ,

Golf 5 1.9 2008

6 700 EUR

17 Maj 11:42 ,

SHITET VW GOLF 5 1.9 TDI PA DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 00:44 ,

Biçikleta Bigfoot 26she

330 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:31 ,

VW GOLF 5 per pjes

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:33 ,

Golf 5 1.9 TDI 2005 gjendje perfekte

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:10 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI

11 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Fraza e kërkimit "shitet Golf 5" është një ndër frazat më të njohura të kërkimit në MerrJep.com. Kjo për shkak se marka e veturave Golf 5 është mjaft e njohur dhe e kërkuar në Kosovë. E kjo, nuk kishte si të kalonte pa u vënë re edhe në faqen tonë me mbi 70.000 vizitorë ditorë!


Nëse edhe ju shfaqni interesim për të parë shpallje për Golf 5 në shitje, atëherë për një kërkim sa më të personalizuar ne ju rekomandojmë të përdorni frazën "shitet Golf 5".


Përse MerrJep.com është vendi i duhur për të kërkuar veturë Golf 5?


Platforma MerrJep.com është platforma më e madhe për tregti online dhe platforma e vetme që ofron siguri të plotë në tregtimin e veturave.


Me mbi 70.000 vizitorë ditorë, shumica prej të cilëve shfaqin interesim të jashtëzakonshëm për frazën e kërkimit "shitet Golf 5", në kategorinë e veturave dhe markat e veturave që postohen për shitje në platformë, gjetja e një veture është vetëm çështje minutash.


Duke konsideruar kërkesën e madhe të njerëzve të cilët gjatë kërkimit përdorin frazën "shitet Golf 5", ne ju sugjerojmë që edhe ju të përdorni po këtë frazë gjatë kërkimit për Golf 5, Golf 5 plus, Golf 5 automatik, Golf 5 1.9, Golf 5 2009, Golf 5 GTI apo modele tjera të serisë Golf 5 të veturave.


Fraza "shitet Golf 5" ka mijëra rezultate të kërkimit në të cilën shfaqen modele nga më të ndryshmet të veturave të markës më të kërkuar Golf duke filluar nga Golf 5 me transmision automatik dhe manual, me naftë apo benzinë, me doganë apo pa doganë etj. Mjafton të kërkoni në shpalljet "shitet Golf 5" për të gjetur veturën që plotëson nevojat tuaja.


Keni një Golf 5 për të shitur? Regjistroni shpallje falas në MerrJep


Përveç që mund të gjeni shpallje për vetura, makina bujqësore, telefona, teknikë të bardhë dhe shumëçka tjetër, MerrJep ju ofron mundësinë që edhe ju të futeni në platformën tonë si shitës.


Prandaj, nëse keni një veturë Golf 5 për ta ofruar për shitje, ne ju rekomandojmë të regjistroni shpallje falas dhe ta vendosni atë në mesin e mijëra blerësve potencial që kërkojnë shpallje për Golf 5 me frazën e kërkimit "shitet Golf 5" në MerrJep.com.


E gjitha çfarë duhet të bëni për të qenë pjesë e platformës më të madhe për tregti në Kosovë është të regjistroni shpallje falas dhe të plotësoni me informacionet e nevojshme formularin për regjistrim.


Në mënyrë që shpallja juaj për Golf 5 të jetë më e suksesshme, ne ju rekomandojmë të përdorni në titull frazën e kërkimit "shitet Golf 5" dhe pastaj të vendosni modelin apo vitin e prodhimit si në shembujt në vijim: "shitet Golf 5 2009", "shitet Golf 5 automatik", "shitet Golf 5 1.9" dhe forma tjera të ngjajshme.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione