opel combo

Shitet nga: besi 17 Gsh 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Combo
shes opel combo ne gjendeje shum te mire posedon central timon hodrolik dritaret me rrym i posa doganuar dhe regjistruar ne rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim