Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Combo Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Combo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Shk 21:18
Linku:
Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel Combo Ecoflex

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Dje 23:04 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

Opel combo 1.7 dti rks teri mujin 7 top

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:07 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Opel Combo 1.7 DI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:45 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Viti

Opel Combo1.7 Dizel 2005 me klim 5 Ulse RKS 08/2024

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:34 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

Opel Combo

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:41 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel Combo 1.7Diesel 2008 5Ulse me klim

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:12 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel combo

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
Dje 07:12 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Rahovec

Shitet Opel Combo 1.7 DTi 2004 klim

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 21:33 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

Pikap

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 09:49 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel combo max

4 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Shitësit të Besuar
22 Shk 07:38 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

frigo opel combo 1.3 TDI 2016 Pa Dogan����

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 00:59 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Opel Combo 1.7 Dizel

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:16 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Drenas

Opel Combo, 1.7 D, viti 2002, 5 ulse fabrikisht

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 23:09 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Zubin Potok

Opel kombo 17 dizel

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Shk 14:32 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 12:53 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 12:53 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:34 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Pikap Opell combo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 21:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel Combo Ecoflex

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Shk 15:49 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Rahovec

Shitet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 15:25 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shes opell cambo 1.7 dti matorr japan

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 02:25 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

OPEL COMBO 1.7 CDTI EcoTEC 2010 ������������

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 14:55 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Therandë

Na kontaktoni

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Shk 13:27 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Opel Combo

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 15:28 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

opel combo

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Shk 11:14 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

Shitet pika1.3 dizell opel 2007 rks

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 15:49 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjakovë

Opel combo 1.7 dizel

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 21:58 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjakovë

Shitet Opel Combo 1.7 DTI 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:07 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

OPEL.COMBO 1.7 CDTI TOP GJENDJE 2005.KM.187MI TE GATANTUME

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 18:42 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Skenderaj

opell kombo

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 14:47 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3 CDTI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 22:50 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shes Opel Combo 1.7 CDTI me Klim

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Shk 15:03 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shitet opel combo 1.3DISEL 2007

2 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 13:54 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Shtime

opel combo

2 300 EUR

01 Shk 07:27 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel combo

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 09:15 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel combo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 20:18 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Drenas

Opel combo

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Jan 18:17 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Opel Combo Eco-Flex

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Jan 15:26 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Viti

Opel Combo 1.7 DTI

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 15:52 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Shes Opel combo 1.7 cdti

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Jan 08:58 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel combo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 15:26 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel combo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 19:01 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Malishevë

opel combo me 5 ulse

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 19:32 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Gjilan

Opel Combo 1.6CDTI Maxxi

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 15:04 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel combo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 11:45 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Pikab opel combo 1.7 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 03:36 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Besianë

Opel Combo

3 500 EUR

18 Jan 21:57 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Pejë

Opel Combo 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 16:47 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel combo

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:49 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Opel Combo 1.7 DTI viti 2003����

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Jan 22:53 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.3

29 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Combo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione