Opel Corsa C17TD 2002 204'000KM

Shitet nga: Bektesh Bytyçi 22 Nën 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 590 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
Opel corsa C17TD 2002 204'000KM
Vetura esht me kuk per remorka
dhe gjindet ne Zvicerr


TEL CH : 079 230 81 25 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim