Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura BMW X5 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW X5 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

Bmw x5 3.0D automatik x-drive Rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:50 Vetura , Prizren

BMW X5 3.5 Xdrive

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:50 Vetura , Prishtinë

BMW X5 ///M~Pacet�� 30D *X/Drive* I DOGANUR * FULL OPSIONE

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:57 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 Vetura , Gjilan

Bmw X5 4.4 Benzin V.p2001 Automatik I Zvicres

2 380 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:14 Vetura , Therandë

Blej Vetura BMW Rks Ose Pa Dogan Auto Center BMW Fidi 24h On

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 20:04 Vetura , Rahovec

BMX M-Sport 3.0 X-Drive

34 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 17:15 Vetura , Prizren

Shes fellnet për BMW

280 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 08:52 Vetura , Pejë

BMW X5 3.0 D XDRIVE 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 05:49 Vetura , Pejë

BMW X5 30d X-DRIVE /ME DOGAN RKS

29 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 05:46 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 3.5disel X-Drive ����

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 04:57 Vetura , Shtime

Limozina DINI ��+38344333917

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 15:45 Vetura , Gjilan

Bmw x5

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 14:11 Vetura , Kaçanik

Shitet BMW X5 4,8 Benzin 415 Ps Full…

11 650 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 23:11 Vetura , Prishtinë

2014 BMW X5 35d xDrive

20 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:19 Vetura , Pejë

Shitet BMW X5 35d 286hp

13 300 EUR

19 Sht 12:04 Vetura , Gjilan

Urgjent Shitet BMW X5 Xdrive 35D

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 10:55 Vetura , Prishtinë

Servis per lavatriqe, enëlarëse, shporet el....

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Sht 23:40 Vetura , Ferizaj

Bmw x5 individual

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 10:21 Vetura , Pejë

BMW X5 35d

14 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 08:36 Vetura , Prishtinë

BMW X5 30D Xdrive Rks 8 muaj

11 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 19:03 Vetura , Prishtinë

Shtitet X5 facelift

12 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 18:47 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 40d Xdrive 2011 Face/Lift

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 10:24 Shitorja Vetura , Prishtinë

10K FOLLOWERS 30€

30 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 15:54 Vetura , Mitrovicë

BMW X5 M-SPORT 40d

39 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Sht 05:49 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 20:57 Vetura , Gjilan

BMW X5 40d

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 11:32 Vetura , Gjakovë

Bmw x5

12 Sht 12:25 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Sht 12:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Sht 12:22 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 12:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Sht 12:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Sht 12:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
11 Sht 01:35 Vetura , Drenas

Shitet BMW X5

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 01:34 Vetura , Drenas

Bmw X5

9 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Sht 00:49 Vetura , Dragash

BMW X5 35D M-PAKET 2014

32 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Sht 00:43 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 35D X-Drive me Dogane

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 04:26 Vetura , Mitrovicë

X5 dizel 3.0 rks deri 10 muaj

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Sht 19:42 Vetura , Gjakovë

SHITET BMW X5 30D 2014 Full M packet pa dogane

28 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 21:20 Vetura , Ferizaj

Shes veturen BMW x5 40d

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 17:07 Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 11:21 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 F15

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 19:27 Vetura , Kaçanik

Bmw X5 f15

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
06 Sht 16:42 Vetura , Lipjan

Bmw X5 3.0D����

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Sht 13:13 Vetura , Ferizaj

BMW X5 2014 Pa dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Sht 13:13 Vetura , Ferizaj

BMW X5 35D 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:32 Vetura , Gjilan

BMW X5 Xdrive 35D

12 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Sht 19:49 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 16:30 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 Xdrive 30d

12 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW X5 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione